Nokia T20 – wszechstronne funkcje na każdą okazję

Nokia T20 – wszechstronne funkcje na każdą okazję

Nokia T20

  • Love it: Wszechstronne funkcje na każdą okazję – wytrzymała bateria, ostrość ekranu 2K i system odtwarzania OZO Audio i OZO Playback, pozwalający na rzeczywiste doświadczanie dźwięku
  • Trust it: Wielokrotnie nagradzane cechy telefonów Nokia w przestrzeni tabletu
  • Keep it: Praca, nauka i zabawa przez dłuższy czas dzięki nordyckiej najwyżej jakości i 2 latach aktualizacji i ciągłego usprawniania systemu operacyjnego

HMD Global, producent smartfonów i telefonów Nokia, prezentuje dziś tablet Nokia T20, który jest początkiem zupełnie nowej serii T. To urządzenie przenosi klasyczną jakość telefonu Nokia na duży ekran, oferując trzy lata comiesięcznych aktualizacji zabezpieczeń, dwa lata bezpłatnych uaktualnień systemu operacyjnego i długo działającą baterię. Nokia T20 została wyposażona w krystalicznie czysty ekran 2K oraz głośniki stereo z funkcją odtwarzania OZO, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pracy i podczas relaksu. 

Test Nokia XR20 – na wszelki wypadek

Florian Seiche, prezes HMD Global, ujawnił: „Jesteśmy dumni z tego, że zawsze słuchamy i odpowiadamy na życzenia ludzi. W ciągu ostatniego roku zauważyliśmy wzrost w zakresie pracy hybrydowej i uczenia się online, a także rosnące wykorzystanie mediów społecznościowych, platform wideorozmów i serwisów streamingowych – co doprowadziło do wzrostu apetytu na tablety, który powiększył się aż o 53% w I kwartale 2021 r. w porównaniu z tym okresem w 2020 r.

Dlatego stworzyliśmy pierwszy w historii tablet Nokia firmy HMD Global, aby odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby ludzi i ich pragnienie korzystania z wszechstronnej technologii oraz funkcji. Zaprojektowana do pracy, nauki i zabawy, Nokia T20 oferuje klasyczne cechy, które ludzie pokochali i których oczekują od naszych smartfonów, w zupełnie nowym formacie”.

Test Nokia X20 – smartfon 5G, który został źle wyceniony

Ben Wood, główny analityk w CCS Insight, dodał: „Na rynku tabletów nastąpił renesans. Nasz najnowszy raport Connected Consumer Radar podkreśla, jak ważna stała się ta kategoria produktów, a 27% właścicieli widzi więcej korzyści ze swoich tabletów, odkąd rozpoczęła się pandemia”.

Szanowane w branży bezpieczeństwo i oprogramowanie

Podobnie jak w przypadku telefonów Nokia, kluczowymi wartościami pozostaje bezpieczeństwo i oprogramowanie. Nokia T20 również objęta jest aktualizacjami systemu operacyjnego Android™ przez dwa lata, a także comiesięcznymi aktualizacjami zabezpieczeń przez trzy lata. Jeśli chodzi o czas przed ekranem, pomoc w zapewnieniu dzieciom bezpieczeństwa jest tak samo ważna, jak pielęgnowanie ich kreatywności i uczenia się.

Nokia T20 idzie w parze z Google Kids Space, zaufaną aplikacją dla dzieci, dzięki której mogą przeglądać aplikacje, książki i filmy, by rozwijać swoje dociekliwe umysły. Google Kids Space działa równolegle z kontem Google dziecka, którym rodzice mogą współzarządzać dzięki kontroli rodzicielskiej Family Link[1].

Design połączony i oparty na uznanym w branży doświadczeniu w zakresie smartfonów

Nowy tablet Nokia T20 został zaprojektowany zgodnie z tą samą nordycką filozofią projektowania co telefony Nokia, czyli z minimalistycznym i czystym wzornictwem, gdzie każdy szczegół, krawędzie i wykończenie powierzchni są od samego początku dobrane z myślą o łatwości użytkowania. Solidna metalowa konstrukcja obudowy i wypolerowana rama 3D wyświetlacza idealnie łączą duży wyświetlacz z cienką metalową obudową, dzięki czemu urządzenie może działać przez wiele lat.

Długa żywotność baterii umożliwiająca pracę, naukę i zabawę

Nikt nie chce być przywiązany do kabla ładującego, więc zadbano o długotrwałą wydajność baterii. Ta w Nokia T20 ma pojemności 8200mAh3 i pozwala na 15 godzin surfowania po Internecie, 7 godzin rozmów konferencyjnych lub 10 godzin oglądania najnowszych filmów. Tablet posiada też funkcję szybszego ładowania.

Zanurz się w rzeczach, które kochasz

Bez względu na to, czy użytkownik ogląda najnowszy program, czy ustanawia rekordy w grach, wszystkie ważne szczegóły uwidocznią się na wyświetlaczu Nokia T20 2K. Idealnie sprawdzi się także do obsługi ważnych spotkań biznesowych lub trzymającego w napięciu wirtualnego quizu. Co więcej, tablet ma również certyfikat niskiej emisji niebieskiego światła, dzięki czemu umożliwia to przetrwanie długiego czasu przed ekranem łagodniej dla oczu.

Kiedy nadejdzie czas na relaks, Nokia T20 idealnie nada się do spędzenia czasu z audiobookiem lub ulubioną muzyką, gwarantując oszałamiającą jakość dźwięku. Dzięki głośnikom stereo z funkcją odtwarzania OZO użytkownik uchwyci każdy szczegół i będzie cieszył się wrażeniami słuchowymi na najwyższym poziomie. A dzięki podwójnym mikrofonom ma pewność, że będzie słyszany w hałaśliwym otoczeniu, bez potrzeby ciągłego pytania „Czy mnie teraz słyszysz?”.

Nokia T20
Nokia T20

Partner biznesowy, na którym możesz polegać przez długi czas

Nokia T20 dołącza do najszerszej floty urządzeń zalecanych przez system Android (AER), które spełniają rygorystyczne wymagania Google dla przedsiębiorstw. Nowy tablet działa również w harmonii z HMD Enable Pro, rozwiązaniem do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie, zaprojektowanym z myślą o łatwości użytkowania i zarządzaniu urządzeniami z poziomu interfejsu OSS.

Wytrzymałe i trwałe akcesoria to idealni towarzysze telefonu Nokia T20

W sytuacjach, które wymagają wykorzystania słuchawek podczas pracy na tablecie, idealnie sprawdzą się Nokia BH-805 z redukcją hałasu. Pozwalają na zanurzenie się we własnym świecie na dłużej, a czas odtwarzania z aktywną redukcją hałasu po jednym ładowaniu sięga 5 godzin.

Specjalnie zaprojektowana obudowa Rugged Nokia T20 zapewnia dodatkową ochronę, doskonale spajając się z urządzeniem, a etui Flip spowoduje, że tablet na długo pozostanie taki sam jak pierwszego dnia użytkowania.

Zaufane partnerstwa zapewniające najlepsze w swojej klasie doświadczenia

Spotify zapewni właścicielom Nokia T20 dostęp od ręki do 70 milionów utworów i 2,9 miliona podcastów. Oferujący dodatkową kontrolę nad Twoją prywatnością w Internecie, ExpressVPN będzie dostępny w Nokia T20 z 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym. Więcej informacji na temat partnerstw znajdziesz tutaj: Spotify i ExpressVPN.

Test Nokia 5.4 – czysty Android i…

Ceny i dostępność

Tablet Nokia T20 będzie dostępny w Polsce w konfiguracjach 4GB/64GB. Cena rekomendowana przez producenta to 999 PLN za wersje Wifi oraz 1099 za wersję LTE. Więcej informacji o sprzedaży w Polsce: https://www.nokia.com/phones/pl_pl/nokia-t-20

[1] Google Kids Space wymaga konta Google dla Twojego dziecka. Kontrola rodzicielska wymaga aplikacji Family Link na obsługiwanym urządzeniu z systemem Android, Chromebook lub iOS. Książki i treści wideo nie są dostępne we wszystkich regionach. Treści wideo zależą od dostępności aplikacji YouTube Kids. Zawartość książkowa wymaga aplikacji Google Play Books. Dostępność aplikacji, książek i materiałów wideo może ulec zmianie bez powiadomienia. Google Assistant nie jest dostępny w Google Kids Space.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: