Hoover H-FREE 500 – wygodny, lekki, wielofunkcyjny

Hoover H-FREE 500 – wygodny, lekki, wielofunkcyjny

Hoover H-FREE 500

 

Lekki, wygodny, bezprzewodowy odkurzacz pionowy Hoover H-FREE 500 HF522SFP 011 to nowość na polskim rynku. To ważące tylko 2,2 kg kompaktowe urządzenie z pewnością zachwyci użytkowników ceniących sobie komfort i swobodę podczas sprzątania.

Test Roborock H7 – bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Niezastąpiony do zadań specjalnych

Hoover H-FREE 500 HF522SFP 011  pomimo swoich niewielkich gabarytów wyposażony został w narzędzia, dzięki którym bez trudu i bardzo wygodnie można czyścić każdego rodzaju powierzchnie. W zestawie otrzymujemy wałki zarówno do twardych jak i delikatnych powierzchni. Ssawka 2w1 idealnie sprawdzi się do ścierania kurzu i czyszczenia mebli. W przypadku trudnodostępnych miejsc pomocna okaże się zintegrowana ssawka szczelinowa.

A gdy uporamy się ze sprzątaniem podłogi czy dywanu, bez problemu możemy zabrać się za czyszczenie górnych partii szaf lub odkurzanie pajęczyn z sufitu, zmieniając jedynie nakładkę odkurzacza. Hoover H-FREE 500 HF522SFP 011 doskonale sprawdzi się również przy sprzątaniu samochodu.

Hoover H-FREE 500

Łatwy i wydajny w użyciu

Hoover H-FREE 500 HF522SFP 011 został wyposażony w bezszczotkowy kompaktowy silnik H-Lab, który zapewnia stałą moc z bardzo dużą siłą ssania, dzięki czemu odkurzacz jest w stanie zebrać cały drobny kurz, większe śmieci, włosy i sierść zwierząt. Połączenie skutecznego silnika, przepływów powietrza oraz szczotek gwarantuje doskonałe efekty sprzątania. Bezprzewodowe rozwiązanie sprawia, że użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Odkurzacz Hoover jest bardzo zwrotny, co więcej, nawet jeśli pojawi się niespodziewany telefon lub dzwonek do drzwi możemy szybko zatrzymać pracę odkurzacza, a konstrukcja pozwoli na samodzielne utrzymanie się urządzenia w pozycji pionowej.

Niezwykle wydajna bateria pozwala na ciągłą pracę aż do 45 minut, a samo ładowanie baterii jest równie proste jak ładowanie telefonu komórkowego. Wystarczy wyciągnąć baterię i podłączyć do gniazdka, a urządzenie może w tym czasie być schowane w szafie lub innym przeznaczonym dla niego miejscu.

Test realme TechLife Robot Vacuum – automatyczny odkurzacz

Intuicyjny wyświetlacz i wygodne podświetlenie LED

Urządzenie posiada przednie lampki LED w szczotce podłogowej, które poprawiają widoczność, by nawet najmniejszy pyłek kurzu nie umknął naszej uwadze. Funkcja ta sprawdza się wyjątkowo dobrze w słabiej doświetlonych przestrzeniach takich jak garderoba, spiżarnia, pod łóżkiem czy komodą. Dodatkowo intuicyjny wyświetlacz podpowie nam, który z trzech programów sprzątania będzie najlepszy dla danej powierzchni.

Wygodne przechowywanie

Po złożeniu ma zaledwie 69 cm wysokości, więc jest to świetne rozwiązanie szczególnie dla posiadaczy małych mieszkań, ale również tych użytkowników, którzy w wygodny sposób chcą przechowywać urządzenie nie zajmując przy tym dużej powierzchni. H-FREE 500 zmieści się w szafce kuchennej lub pod łóżkiem zapewniając porządek i łatwe przechowywanie.

Dostępność i cena:

Odkurzacz Hoover H-FREE 500 HF522SFP 011 dostępny jest w sieci sklepów Media Expert w cenie ok. 899zł.

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/sprzatanie/odkurzacze-pionowe/odkurzacz-hoover-hfree-hf522sfp-011-bezprzewodowy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: