moto e30 i moto e40 – napędzaj swoją wyobraźnię

moto e30 i moto e40 – napędzaj swoją wyobraźnię

Dzięki nowym smartfonom z serii moto e codzienne chwile stają się wyjątkowe. Motorola zawsze oferuje innowacje zorientowane na klientów i wie, że nawet najbardziej oszczędnym konsumentom zależy na dobrym aparacie, wyświetlaczu i wydajności. Nowe moto e30 i moto e40 zapewniają użytkownikom o ograniczonym budżecie wszystko to, czego potrzebują do wyjątkowo efektownego prezentowania swojej kreatywności.

Modele moto e30 i moto e40 wyróżniają się wydajnością dzięki systemom trzech aparatów o rozdzielczości 48 MP z technologią Quad Pixel1, 6,5-calowemu wyświetlaczowi Max Vision HD+ o częstotliwości odświeżania 90 Hz oraz zasilającej ten zaawansowany sprzęt baterii o dużej pojemności 5000 mAh.

Test Motorola edge 20 – wzbudza pozytywne wrażenie

Z moto e30 i moto e40 zdjęcie można zrobić w mgnieniu oka. Systemy aparatów są przygotowane do działania w każdej chwili, przy każdym oświetleniu i pod każdym kątem. 48-megapikselowa matryca z technologią Quad Pixel ma czterokrotnie większą światłoczułość, dlatego zdjęcia są ostrzejsze i mają intensywniejsze barwy niezależnie od oświetlenia. Czujnik głębi współdziała z aparatem głównym, umożliwiając rozmycie tła na profesjonalnie wyglądających portretach. Aparat Macro Vision zbliża do obiektu aż czterokrotnie, stąd można dostrzec detale, które pozostałyby niewidoczne przy użyciu standardowego obiektywu.

 

moto e40
moto e40

 

Masz dość opóźnień? Częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz w moto e30 i moto e40 pozwala na wyświetlanie płynniejszego obrazu — niezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial czy prowadzisz wideorozmowy ze znajomymi. Wyświetlacz Max Vision HD+ o przekątnej 6,5” prezentuje maksymalne pole widzenia dzięki proporcjom 20:9, więc już niczego nie przeoczysz.

Pełna energii bateria ma aż 5000 mAh pojemności, co sprawia, że możesz o wiele dłużej korzystać z funkcji rozrywkowych lub pracować. Nie musisz się też przejmować jej rozładowaniem — moto e30 i moto e40 mają zapas energii na ponad 40 godzin działania.

 Test Motorola edge 20 pro – ja osobiście ją polubiłam

 Całym tym sprzętem steruje specjalnie opracowany, ośmiordzeniowy procesor. Bez względu na to, czy oglądasz wideo, zamieszczasz posty w mediach społecznościowych, czy też uwieczniasz wyjątkowe chwile ze znajomymi, moto e30 i moto e40 szybko działają i reagują na polecenia. W porównaniu z moto e20 smartfon moto e40 wyróżnia się o 38% wydajniejszą grafiką. Pamięć RAM o pojemności 2 GB w moto e30 i 4 GB w moto e40 umożliwia jeszcze efektywniejszą pracę wielozadaniową.

W tych telefonach wszystko jest dostępne na wyciągnięcie nawet nie ręki, a palca! Czytnik linii papilarnych został dyskretnie umieszczony pod logo „batwing” z tyłu modeli moto e30 i moto e40, dlatego jednym dotknięciem możesz błyskawicznie otworzyć i odblokować telefon. Jeżeli masz zajęte ręce, możesz łatwo odblokować moto e40 spoglądając w obiektyw aparatu. Oba urządzenia mają też specjalny przycisk Asystenta Google umożliwiający sterowanie głosowe i uzyskiwanie potrzebnych odpowiedzi na pytania.

moto e30
moto e30

 

moto e30 działa z systemem Android 11 (Go Edition) o usprawnionym działaniu i łatwiejszym dostępie do funkcji. Model moto e30 jest dostępny w kolorze Mineral Gray i Digital Blue. Tymczasem moto e40 ma system Android 11 i warianty w kolorze Carbon Gray oraz Pink Clay. Smartfony mają metaliczne wykończenie o fakturze odpornej na odciski palców, dzięki czemu zawsze prezentują się elegancko.

 Test Motorola defy 2021 – smartfon na trudy życia codziennego

Nowa motorola moto e30 będzie do kupienia na stronie motorola.com w rekomendowanej cenie detalicznej 599 zł. Smartfon motorola moto e40 będzie dostępny w ofertach operatorów sieci Play i T-Mobile oraz w sieciach sklepów: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i na motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna to 699 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: