PocketBook InkPad Lite – czytnik dla osób uczących się

PocketBook InkPad Lite – czytnik dla osób uczących się

Nowy czytnik w ofercie PocketBook już jest dostępny w naszych sklepach. 9,7 cala, podświetleniem SMARTlight, boczne przyciski zmiany stron i wydajny procesor Dual-Core to cechy PocketBook InkPad Lite.

PocketBook InkPad Lite
PocketBook InkPad Lite

Zapowiedziany na początku sierpnia nowy model PocketBook InkPad Lite już się pojawił w polskich sklepach. Za cenę 1249 zł zyskujemy czytnik z wyświetlaczem o przekątnej 9,7 cala. Taki rozmiar pozwala wyświetlać niemal dwa razy więcej tekstu niż na urządzeniach sześciocalowych, co sprawia, że urządzenie jest przydatne dla uczniów i studentów.

Test PocketBook Color – kolorowy czytnik e-booków dla całej rodziny

Nasza nowa propozycja to ergonomiczny czytnik przeznaczony zwłaszcza dla osób uczących się mówi Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej. W atrakcyjnej cenie mogą kupić duże, ale lekkie i relatywnie niewielkie urządzenie. Niezwykle wygodną cechą czytnika jest niemal dziesięciocalowy wyświetlacz E Ink Carta. Dodatkowo podnieśliśmy komfort użytkowania i na prawą krawędź czytnika przenieśliśmy przyciski zmiany stron.

 Ważący 369 gramów czytnik o wymiarach 236,2 × 173 × 7,9 mm jest jednym z najmniejszych urządzeń z wyświetlaczem o przekątnej 9,7 cala. Urządzenie oferuje standardowe funkcjonalności pracy z tekstem, obsługuje bez konwersji 19 formatów plików tekstowych oraz jest wyposażone w G-sensor i przednie podświetlenie SMARTlight.

PocketBook InkPad Lite

PocketBook InkPad Lite dysponuje baterią o pojemności 2200 mAh i procesorem Dual Core. W modelu zostało zamontowane gniazdo USB-C oraz wejście na kartę microSD.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: