OPPO ColorOS 12 na Android 12 – globalna prezentacja 11 października

OPPO ColorOS 12 na Android 12 – globalna prezentacja 11 października

OPPO ColorOS 12

Premiera globalnej wersji OPPO ColorOS 12, opartego na Android 12 – prezentacja wersji globalnej odbędzie się 11 października o godzinie 11:00

W ślad za prezentacją Google, która odbyła się 4 października br., OPPO ogłasza premierę globalnej wersji systemu ColorOS 12, który jest też jednym z pierwszych systemów korzystających z Androida 12. Z nowego system mogą już korzystać użytkownicy modelu Find X3 Pro w Indonezji i Malezji.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Prezentacja wersji globalnej ColorOS 12 odbędzie się 11 października, o godzinie 11:00 polskiego czasu. OPPO zaprezentuje działanie systemu, jego nowe funkcje oraz poda daty aktualizacji urządzeń do najnowszej wersji ColorOS. Event online będzie można obejrzeć tutaj.

OPPO planuje objąć procesem aktualizacji możliwie największą liczbę użytkowników, co oznaczać będzie finalnie ponad 110 różnych modeli, i ponad 150 milionów użytkowników na całym świecie. W związku z tym, będzie to najszybsza i najszerzej dostępna aktualizacja ColorOS w historii OPPO.

Po raz pierwszy OPPO wprowadza także nową politykę aktualizacji. Dla urządzeń OPPO wypuszczanych od 2019 roku firma zagwarantuje trzy duże aktualizacje Androida dla serii Find X[1], dwie dla serii Reno/F/K oraz jedną w niektórych modelach serii A[2]. Ponadto seria  Find X/Reno/F/K otrzyma przez cztery, a seria A przez trzy lata aktualizację łatek bezpieczeństwa.

Test Oppo Find X – trafia w gusta i oczekiwania szerokiej grupy odbiorców

O ColorOS

Autorski system ColorOS, oparty na Android 12, ma duże możliwości spersonalizowania, jest wydajny, inteligentny i dobrze zaprojektowany. Korzysta z niego ponad 440 mln ludzi na całym świecie i jest przetłumaczonym na 67 języków m.in. angielski, polski czy hinduski i tajski.

[1] Wyłączając modele Find X Lite i Neo, które będą miały dwie aktualizacje Androida.

[2] Daty aktualizacji mogą być inne w przypadku urządzeń zakupionych i operatorów komórkowych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl