Windows 11 połączy mieszkańców Warszawy i Gdańska

Windows 11 połączy mieszkańców Warszawy i Gdańska

Już jutro, we wtorek – 12 października – Windows 11 połączy mieszkańców Gdańska i Warszawy. Dosłownie. Ogromne laptopy zlokalizowane w obu miastach pozwolą na kontakt mieszkańcom obu miast.

Sprzętu o nietypowych rozmiarach szukać należy:

Każdy może się stać częścią tego niezwykłego projektu i przeżyć coś nowego. Wystarczy przyjść i nawiązać kontakt z osobą po drugiej stronie ekranu.

Windows 11

Już w najbliższy wtorek, 12 października, darmowa aplikacja Teams na Windows 11 połączy mieszkańców Gdańska i Warszawy. Dosłownie. Ogromne laptopy, które zlokalizowane będą na gdańskiej Starówce oraz przy warszawskim Centrum Bankowo-Finansowym, pozwolą na kontakt mieszkańcom obu miast. Każdy może się stać częścią tego niezwykłego projektu i przeżyć coś nowego. Wystarczy przyjść i nawiązać kontakt z osobą po drugiej stronie.

Test Sony Xperia 5 III – mnóstwo twórczych możliwości

Dla dostępnego od 5 października Windows 11 czas i przestrzeń nie mają granic. Zaprojektowany z myślą o użytkownikach i ich aktualnych potrzebach, najnowszy system operacyjny Microsoft to idealne środowisko wspierające zarówno pracę biurową czy zdalną, jak i rozrywkę oraz gry.

Współpraca i kontakt w dzisiejszych czasach nabrały nowego znaczenia, a rolą technologii jest ułatwiać codzienne życie i wpierać użytkowników w realizacji zadań i pasji. Windows 11 daje nowe sposoby na to, by być w kontakcie, bo życie razem jest lepsze.

Test Xiaomi 11T Pro – wyzwala kreatywność

Już a najbliższy wtorek, 12 października będą się o tym mogli przekonać mieszkańcy Gdańska i Warszawy. Wszyscy, którzy między 12:00 a 18:00 znajdą się na przy jednej z gdańskich wizytówek, a mianowicie napisie Gdańsk (ul. Ołowianka 1) lub w okolicach Ronda de Gaulle’a, przy Warszawskim Centrum Bankowo-Finansowym (dawnym KC) będą mieli niepowtarzalną okazję, by poznać kogoś znajdującego się po drugiej stronie ekranu ogromnego laptopa.

Każdy będzie mógł wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu i pozdrowić przechodnia z miasta odległego o 350 km. Przyjdź i sprawdź, jak Microsoft Teams działa w praktyce. Może spotkasz kogoś kto spieszy się do pracy lub szkoły? A może po prostu spaceruje? Niezależnie od tego kim będzie rozmówca – pomachajcie sobie, życząc dobrego dnia!

Windows 11: bliżej tego, co kochasz

Windows 11 został zaprojektowany na nowo – od znajdującego się w centrum przycisku Start, paska zadań oraz odświeżonego menu, przez każdy dźwięk, czcionkę i ikonę – tak by zapewnić bardziej nowoczesne, świeże i estetyczne wrażenia.

Microsoft Teams umożliwia czatowanie, prowadzenie rozmów głosowych lub wideo ze znajomymi, rodziną i innymi kontaktami, niezależnie od urządzenia lub platformy, z której korzystają – Windows, Mac, Android lub iOS. Co więcej – nie muszą oni nawet posiadać inteligentnych urządzań, komunikując się za pośrednictwem SMS.

Test Xiaomi Pad 5 – tablet dla rozrywki i pracy

Windows 11: centrum wydajnej pracy, nauki oraz rozrywki

Windows 11 pobudza produktywność i kreatywność. Przyzwyczajeni do coraz większej wielozadaniowości zazwyczaj korzystamy z kilku monitorów i przeglądarek, tworzy kilka dokumentów w edytorze Word czy PowerPoint. Funkcje Snap Layouts, Snap Groups i Desktops w Windows 11 pomogą nam łatwiej skupić się na zadaniach zapewniając przejrzystość wizualną i optymalizację obszaru ekranu.

Po pracy skorzystaj z nowego sklepu Microsoft Store, który przybliży Cię do ulubionych aplikacji i rozrywki – zapewniając dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Znajdziesz w nim nie tylko więcej aplikacji niż kiedykolwiek wcześniej, ale także będziesz mógł w łatwiejszy sposób wyszukiwać i odkrywać nowe treści dzięki wyselekcjonowanym historiom i kolekcjom. W Microsoft Store na Windows są już dostępne nowe aplikacje, takie jak Canva, Zoom, the Epic Game Store i wiele innych.

Windows 11 to także idealne rozwiązanie dla miłośników gier. Opcja Auto HDR automatycznie uaktualni ponad 1000 gier DirectX 11 i DirectX 12 do wysokiego zakresu dynamicznego, ukazując szerszy zakres kolorów oraz jasności. Możemy również liczyć na krótszy czas ładowania gier. Windows 11 zawiera także wbudowaną aplikację Xbox, dzięki której możesz pobierać i grać w przeszło 100 wysokiej jakości produkcji PC – wszystko dzięki usłudze Xbox Game Pass na PC (subskrypcja możliwa do nabycia oddzielnie).

Test realme 8i – dobra propozycja w średniej półce cenowej

Jak zainstalować Windows 11?

Windows 11 dostępny jest od 5 października w formie bezpłatnej aktualizacji na kwalifikujących się komputerach z systemem Windows 10 oraz nowych komputerach z preinstalowanym systemem Windows 11. Jeśli nie wiesz czy Twój komputer kwalifikuje się do bezpłatnego uaktualnienia skorzystaj z aplikacji PC Health Check app,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: