Deal w T-Mobile – 6 pierwszych rat na smartfony za darmo

Deal w T-Mobile – 6 pierwszych rat na smartfony za darmo

T-Mobile na Halloween – przygotowaliśmy „strasznie dobry deal” teraz kupując wybrany telefon w taryfie M+, L+ i XL+, użytkownicy indywidualni otrzymają aż 6 pierwszych rat jest całkowicie za darmo.

Co więcej, ci, którzy zdecydują się na umowę w taryfie M również mogą liczyć na prezent – 3 pierwsze raty za urządzenie otrzymują za darmo.

Promocją zostało objętych większość urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Wśród nich nie zabrakło również smartfona Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Test Xiaomi Redmi Note 9 Pro – najmocniejszy z serii

Ale to jeszcze nie wszystko, w ramach oferty voice klienci mogą liczyć nawet na 200 GB internetu i , w zależności od wybranej taryfy, nawet do 2 lat rozrywki uwolnionej w prezencie od T-Mobile. Nie ma więc obawy o zużyte gigabajty, a do tego można co miesiąc bezpłatnie zmieniać platformy rozrywkowe, wśród których znajdują się: HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports.

Z oferty skorzystać można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online i u konsultantów. Trzeba jednak pamiętać, że jest ona ograniczona czasowo – klienci skorzystać z niej mogą do 12 listopada.

Warunki promocji oraz urządzenia objęte promocją znajdziecie na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/6-mies-za-darmo.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: