Garmin DriveSmart – dotarcie do celu będzie łatwiejsze

Garmin DriveSmart – dotarcie do celu będzie łatwiejsze.

Nowe nawigacje Garmin 66, 76 i 86 z serii DriveSmart z wyraźnymi wyświetlaczami, udoskonalonymi wskazówkami głosowymi i fabrycznie wgranymi wskazówkami dla podróżnych, które ułatwią wybór odpowiedniej trasy.

Garmin DriveSmart
Garmin DriveSmart

Garmin przedstawił dziś Garmin DriveSmart 66, 76 i 86 – nową linię przenośnych samochodowych nawigacji satelitarnych, stworzonych, by ułatwić kierowcom podróże na wszelkich dystansach.

Urządzenia z serii Garmin DriveSmart zostały wyposażone w wyraźne 6-, 7- lub 8-calowe wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, dzięki którym kierowca może w łatwy sposób znaleźć najlepszą trasę. Co więcej, model z wyświetlaczem 8-calowym można zamontować zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej, aby jak najwygodniej wyświetlić drogę przed sobą. Te wszechstronne urządzenia nawigacyjne doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych weekendowych wyjazdów dzięki dostępowi do szczegółowych map Europy.

Garmin DriveSmart
Garmin DriveSmart

Jednocześnie ułatwiają codzienne dojazdy do pracy za sprawą takich funkcji, jak wyznaczanie tras w strefach ekologicznych1, połączenia w trybie głośnomówiącym2 oraz wbudowany asystent głosowy firmy Garmin, który pozwala w łatwy sposób zapytać urządzenie o drogę.

Dzięki nowym, większym wyświetlaczom, nowa seria urządzeń Garmin DriveSmart pozwala na znacznie więcej niż tylko prowadzenie do celu. Niezależnie od tego, czy kierowcy wybiorą 6-, 7- czy 8-calowy wyświetlacz, mogą dokładnie przejrzeć szczegóły rekomendowanej trasy, a także sprawdzić istotne informacje takie jak powiadomienia o strefach ekologicznych czy ruchu drogowym. To wszystko naprawdę ułatwia prowadzenie pojazdu.” – mówi Dan Bartel, wiceprezes ds. sprzedaży konsumenckiej w firmie Garmin.

Test lusterko-kamerki Navitel MR450 GPS – remedium na zaostrzenie kar dla kierowców

Prowadź pewnie

Kierowcy zyskają pewność, że unikną nieprzyjemnych niespodzianek po drodze dzięki funkcji wyznaczania tras w strefach ekologicznych (strefach niskiej emisji spalin). Po skonfigurowaniu profilu środowiskowego samochodu kierowcy będą otrzymywać ostrzeżenia i wskazówki dotyczące stref ekologicznych na trasie. Nowa seria Garmin DriveSmart oferuje także powiadomienia drogowe dla kierowców, które zwiększają świadomość sytuacyjną oraz są szczególnie przydatne podczas codziennych dojazdów do pracy czy podróży w nowe miejsca. Kierowcy mogą otrzymywać ostrzeżenia o zbliżających się zmianach ograniczenia prędkości, ostrych zakrętach na trasie i innych potencjalnych zagrożeniach, aby być na bieżąco z warunkami panującymi na drodze.

Test Mio MiVue 812 – pozwoli zarejestrować każdą sytuację na drodze

Ciesz się trasą

Nowa seria urządzeń Garmin DriveSmart jest wyposażona w funkcje przystosowane do długich podróży, które zapewniają swobodę jazdy podczas każdej wyprawy. Kierowcy mogą polegać na ocenach restauracji, hoteli i rozmaitych atrakcji na trasie z serwisu Tripadvisor®. Ponadto wszystkie nawigacje satelitarne Garmin DriveSmart posiadają fabrycznie wgrane miliony popularnych punktów turystycznych z serwisu Foursquare

Nawigacje satelitarne Garmin DriveSmart 66, 76 i 86 są wyposażone w wiele wiodących w branży funkcji, takich jak:

  • Dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, obrazu z kamer drogowych PhotoLive, wiadomościach o pogodzie i cenach paliwa po sparowaniu nawigacji z kompatybilnym smartfonem kierowcy za pomocą aplikacji Garmin Drive™ 
  • Wbudowane Wi-Fi ułatwia aktualizacje map oraz oprogramowania bez dostępu do komputera
  • Opcjonalną ładowarkę z dwoma portami USB, która umożliwia jedoczesne ładowanie nawigacji jak i drugiego urządzenia.

Nowe nawigacje satelitarne Garmin 66, 76 i 86 z serii DriveSmart są dostępne już teraz w sugerowanych cenach detalicznych od 209,99 do 359,99 euro. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową garmin.com

***

1Trasy w strefach ekologicznych nie są dostępne we wszystkich regionach.

2Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem wyposażonym w aplikację Garmin Drive.

3Kierowcy powinni skoncentrować się na drodze i używać tej funkcji tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne. Aplikacja Garmin Drive musi być włączona na kompatybilnym smartfonie użytkownika, aby Alexa działała poprawnie, z dostępem do funkcji „na żywo”.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: