Laptopy MSI – „Wyższy poziom wydajności”

Laptopy MSI – „Wyższy poziom wydajności”

Laptopy MSI

Promocją objęta jest szeroka gama laptopów z serii Modern, Prestige, Summit i Creator. Dzięki temu każdy, kto szuka nowego komputera, znajdzie urządzenie idealnie dopasowane do jego potrzeb. Decydując się na zakup laptopa MSI między 11 października a 14 listopada można zyskać nawet 2 000 złotych zniżki.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

Laptopy z serii Modern zapewniają wysoką wydajność i mobilność w codziennym użytkowaniu. Dzięki niewielkiej wadze i wydajnej baterii można zabrać je dosłownie wszędzie, a wydajne procesory zapewnią wystarczającą moc do nauki, pracy i rozrywki.

Laptop Modern 14 został zaprojektowany tak, aby korzystanie z niego było maksymalnie komfortowe. W eleganckiej obudowie znajduje się procesor Intel Core i7 11. generacji, karta graficzna Intel oraz 14-calowa matryca IPS FullHD, która zapewnia żywe i dynamiczne barwy. Podświetlana klawiatura z klawiszami o skoku 1,5 mm pozwala pisać przyjemnie i komfortowo, a bogaty zestaw złączy umożliwia podłączenie wielu urządzeń peryferyjnych. Promocją „Wyższy poziom wydajności” objęte są wybrane laptopy z serii Modern wyposażone w ekrany o przekątnej 14 cali.

Seria Prestige została pomyślana jako synergia niezrównanej wydajności z wysmakowanym designem. MSI Prestige 14 Evo jest przykładem idealnego połączenia, gdzie moc procesora Intel Core 11. generacji oraz kart graficznych NVIDIA idzie w parze z mobilnością – pojemna bateria pozwala nawet na 12 godzin pracy.

Aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy i dzielenia się swoją kreatywnością, czternastocalowy ekran laptopa MSI Prestige 14 Evo ma ultracienką ramkę, dzięki czemu wypełnia blisko 90% obszaru, a dodatkowo można go odchylić o 180 stopni.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Laptopy z serii Summit powstały z myślą o inspirowaniu użytkowników biznesowych, dlatego też w unikatowej, postmodernistycznej obudowie zamknięto najnowocześniejszą technologię, która przyczynia się do maksymalizowania produktywności. MSI Summit E13 Evo został wyposażony w trzynastocalowy dotykowy ekran o proporcjach 16:10, co pozwala na powiększenie przestrzeni roboczej. Dodatkowo, specjalne zawiasy umożliwiają odwrócenie ekranu nawet o 360 stopni i przekształcenie laptopa w tablet.

Technologia wspiera każdy aspekt naszego życia – codzienny, biznesowy, a nawet twórczy. Dlatego też MSI dostarcza laptopy, które pozwalają uwolnić kreatywność przy jednoczesnym zwiększaniu produktywności.

MSI Creator 15 wyposażony jest w piętnastocalowy wyświetlacz True Pixel o rozdzielczości UHD ze 100% pokryciem przestrzeni barw Adobe RGB i fabrycznym skalibrowaniem ekranu z parametrem Delta-E < 2. Laptop dysponuje mocą procesora Intel Core i7 10. generacji, który może pracować z częstotliwością do 5 GHZ dla pojedynczego rdzenia w trybie Turbo. 32 GB pamięci RAM DDR4 to jednoczesna szybka praca wielu wymagających zasobów aplikacji. Dodatkowo, bezprecedensową wydajność gwarantuje procesor graficzny NVIDIA z serii GeForce RTX 30, który bez problemu zajmie się skomplikowaną obróbką modeli 3D, edycją i renderowaniem filmów w nawet w rozdzielczości 8K.

Pełna lista laptopów objętych promocją wraz z listą partnerów akcji dostępna jest na stronie. Promocja trwa od 11 października do 14 listopada 2021 roku. MSI przygotowało także specjalny konkurs, w którym można wygrać jeden z dziesięciu zestawów nagród. Wykonując działania konkursowe można zdobyć m.in kubek termiczny MSI Coffee Cup, a także vouchery do sieci Starbucks i sklepu Bytom. Więcej szczegółów znajduje się na stronie konkursu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: