Epson – Nalej i biegnij dalej z Usainem Boltem

Epson – Nalej i biegnij dalej z Usainem Boltem

Świętując 60 milionów sprzedanych EcoTanków Epson nawiązuje współpracę z Usainem Boltem, aby wspólnie promować hasłem „Nalej i biegnij dalej” tą serię drukarek.

Epson z Usainem Boltem

Firma Epson ogłosiła partnerstwo z Usainem Boltem, najszybszym człowiekiem świata – sprinter będzie twarzą ważnej kampanii budowania świadomości na temat drukarek atramentowych bez kartridżów z serii EcoTank.

Kampania promocyjna obejmuje reklamy w mediach społecznościowych, zewnętrzne, w punktach sprzedaży (POS) oraz telewizyjne, emitowane w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Ma ona na celu promowanie drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych z linii EcoTank, a jej wiodące hasło to „Nalej i biegnij dalej”. W serii materiałów filmowych i zdjęć Usain na swój własny, swobodny sposób zaprezentuje, jak dzięki drukarkom EcoTank (bez kartridżów) można drukować bez uzupełniania atramentu nawet przez trzy lata.

Reklamy

Kampania adresowana jest do mieszkańców Europy, Afryki i Rosji.
Usain Bolt, znany też jako „najszybszy człowiek na świecie”, to ośmiokrotny złoty medalista olimpijski, uważany za najlepszego sprintera w historii. Od Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Berlinie w 2009 roku do dziś jest podwójnym rekordzistą świata w biegu na 100 metrów (czas 9,58 sekundy) i 200 metrów (19,19 sekundy).

Obecnie angażuje się w działania fundacji swojego imienia (Usain Bolt Foundation) – jej celem jest tworzenie nowych możliwości edukacyjnych dla osób potrzebujących oraz rozwój kulturalny. Fundacja zainwestowała miliony dolarów, szczególnie na Jamajce – ojczyźnie lekkoatlety – w projekty wspomagające kulturę fizyczną i zdrowie, edukację młodzieży oraz rozwój lokalnych społeczności.

Więcej informacji o działaniach fundacji znaleźć można na jej stronie internetowej. Usain i jego partnerka Kasi Bennett są rodzicami trojga dzieci: córki Olimpii Lightning urodzonej w 2020 i bliźniaków o imionach Saint Leo i Thunder urodzonych w 2021.

Test Epson EH-TW5650 – magia dużego ekranu na kanapie w salonie
Od momentu wprowadzenia na rynek w 2010 r,. na całym świecie sprzedano już ponad 60 milionów drukarek EcoTank z pojemnikami na atrament o dużej pojemności, dzięki którym klienci mogą zaoszczędzić nawet 90% na kosztach drukowania.

Zamiast kartridżów są one wyposażone w wydajne, przyjazne w obsłudze butelki. Użytkownicy domowi i małe biura mogą teraz korzystać z zalet drukarek Epson w ich nowej, odświeżonej formule. Wszystkie nowe modele EcoTank są wyposażone w technologię druku niewymagającą użycia ciepła i głowice Micro Piezo lub Precision Core, co pozwala zmniejszyć zużycie energii i minimalizuje czynności serwisowe oraz gwarantuje niski całkowity koszt utrzymania.

Yoshiro Nagafusa, prezes Epson Europe, podsumował partnerstwo, mówiąc: „Usain to dla nas idealny partner! Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie, a jego radosny charakter pomoże nam w zabawny, zapadający w pamięć i przyjazny sposób pokazać nasze niedrogie rozwiązania do drukowania. Teraz, gdy z domu pracuje więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej, a życie rodzinne zyskuje na intensywności, nadszedł właściwy moment, aby zwiększyć świadomość na temat naszych drukarek EcoTank i zapewnianych przez nie oszczędności”.

Test Epson EcoTank L3156 – drukowanie bez wkładów atramentowych

Bardzo się cieszę, że będę współpracował z Epson i pomagał przekazywać informacje o drukarkach EcoTank. Nawiązuję partnerstwa tylko z tymi markami, które według mnie mogą naprawdę coś zmienić. Urządzenia EcoTank pozwalają zapomnieć o wielu frustracjach związanych z drukowaniem, jakie występowały przy korzystaniu z kartridżów atramentowych. Jestem zdania, że wszystko, co może nam choć trochę ułatwić życie, jest po prostu dobre. Ale to nie wszystko!

Z Epsonem łączy mnie wiele wspólnych wartości, razem chcemy tworzyć lepszą przyszłość. Zależy nam przede wszystkim na budowaniu zaufania dzięki produktom, które pomagają społecznościom rozwijać się w mądry, zrównoważony sposób. Chcę inspirować innych do realizowania swoich marzeń, niezależnie od tego, czy są duże czy małe” – powiedział Usain Bolt.

Epson

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: