Huawei Watch 3 – z funkcją rozpoznania czynności mycia rąk

Huawei Watch 3 – z funkcją rozpoznania czynności mycia rąk i odmierzania czasu na Światowy Dzień Mycia Rąk

Huawei Watch 3

Huawei udostępnił w swoich smartwatchach serii Watch 3 czujnik mycia rąk, co zbiegło się w czasie z obchodzonym 15 października Światowym Dniem Mycia Rąk. Dzięki nowej funkcji, inteligentny zegarek Huawei automatycznie rozpozna czynność mycia dłoni i wyznaczy czas niezbędny do ich dokładnego wyczyszczenia.  

Test Huawei Watch 3 pro – jak wypada po miesiącu użytkowania

Skuteczne mycie rąk stało się jednym z ważniejszych tematów w czasie globalnej pandemii koronawirusa – jest prostym sposobem ochrony przed rozprzestrzenianiem zarazków, pod warunkiem, że wykonywane jest poprawnie: ręce myte są ciepłą wodą z mydłem, odpowiednio długo i dokładnie.

Nowa opcja w smartwatchach serii Huawei Watch 3 to wykorzystanie czujnika w zegarku do rozpoznania czynności mycia rąk i odmierzania czasu. Powiadomienie o poprawnie wykonanej czynności pojawi się tylko wtedy, gdy mycie trwało co najmniej 20 sekund.

Huawei Watch 3 i Watch 3 Pro to najnowsze flagowe smartwatche marki działające w oparciu o system operacyjny HarmonyOS. Urządzenia, oprócz długiego czasu pracy na jednym ładowaniu i funkcji monitorowania aktywności fizycznej i zdrowia, obsługują aż 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych.

Huawei Watch 3

Smartwatche Huawei rejestrują kluczowe dane na temat zdrowia użytkownika – m.in. wykrywają temperaturę skóry na nadgarstku, przez całą dobę monitorują puls oraz poziom natlenienia krwi SpO2, a także informują o poziomie stresu i jakości snu. Smartwatch pozwala na wyciąganie kompleksowych wniosków na podstawie parametrów życiowych użytkownika, wspierając go w budowaniu dobrych nawyków – także tych związanych z codzienną higieną.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: