realme Smart Cam 360° – domowy monitoring już od 229 zł

Inteligentna kamera realme Smart Cam 360° trafiła w dniu dzisiejszym do sprzedaży. Jest to kolejny produkt z serii realme SmartHome, który wpisuje się w globalną strategię realme '1+5+T’

realme Smart Cam 360°
realme Smart Cam 360°
realme Smart Cam360° jest kolejnym produktem serii Smart Home, który po odkurzaczu realme Robot Vacuum, inteligentnej wadze realme Smart Scale oraz żarówce Smart Bulb LED wchodzi na polski rynek.

Panoramiczne pole widzenia z funkcją śledzenie ruchu

realme Smart Cam 360° wyposażono w podwójne silniki, które pozwalają na swobodne obracanie się kamery we wszystkich kierunkach. Pole widzenia to 110° w pionie oraz niemalże 360° w poziomie. Dlatego możliwe jest monitorowanie całego pomieszczenia niezależnie od miejsca instalacji kamery. Wysoką jakość nagrań gwarantuje algorytm odpowiedzialny za niwelowanie efektu zniekształceń na krawędziach rejestrowanego obrazu.
realme Smart Cam 360°
realme Smart Cam 360°
Zaawansowane oprogramowanie pozwala realme Smart Cam 360° wykryć ruch w pełnym polu widzenia, a także zidentyfikować ludzką postać i odróżnić ją np. od zwierząt domowych. Gdy urządzenie rozpozna intruza, jest w stanie śledzić go w czasie rzeczywistym, aktywując jednocześnie dyskretny alarm w aplikacji mobilnej. Kontrola tego co dzieje się w pomieszczeniu jest dostępna z poziomu smartfona, włącznie z personalizacje powiadomień (np.: wykrycie ruchu, aktywacja dźwiękiem).
Kamera do monitoringu domowego Smart Cam 360°  korzysta z uniwersalnej aplikacji realme Link – tej samej, która obsługuje innych urządzenia AIoT od realme. Oprócz obrazu kamera rejestruje również dźwięk i jest wyposażona w głośnik, co otwiera możliwość transmisji dwukierunkowej. Poprzez aplikację mobilną można więc ostrzec intruza, skontaktować się z domownikami lub z odezwać się do pozostawionego w domu zwierzaka.
realme Smart Cam 360°
realme Smart Cam 360°

Doskonała jakość wideo, także w słabych warunkach oświetleniowych

realme Smart Cam 360° rejestruje obraz w jakości Full HD (1080p). Dzięki zastosowanej technologii WDR jest w stanie uzyskać dobrej jakości wideo także w trudnych warunkach oświetleniowych.
Oprogramowanie kamery oferuje zaawansowane algorytmy redukcji szumów, jest też w stanie utrzymać pełnię kolorów rejestrowanego obrazu nawet przy słabym oświetleniu. W zupełnych ciemnościach realme Smart Cam 360° monitoruje otoczenie w podczerwieni – otoczenie jest widoczne w odległości do 10 metrów, co w zupełności wystarcza nawet przy bardzo dużych pomieszczeniach. Urządzenie obsługuje karty pamięci do 128 GB, a nagrania są szyfrowane (format pliku prywatnego). Wspiera również standard kompresji wideo H.265, co pozwala oszczędzić miejsce na nośniku oraz zmniejsza zużycie pasma Wi-Fi przy transmisji na żywo.

Wbudowany wzmacniacz sygnału Wi-Fi i prosta instalacja

realme Smart Cam 360° wyposażona została w zintegrowany wzmacniacz sygnału Wi-Fi. Pozwala on na wykorzystanie pojedynczej kamery jako repeatera w przypadku łączenia kilku urządzeń w sieć monitoringu domowego. Jest to rozwiązanie skutecznie obniżające koszty, gdyż użytkownik nie musi dokupywać dodatkowych wzmacniaczy sygnału.
W zależności od potrzeb, kamerę można zainstalować w układzie klasycznym lub odwrócić w pionie o 180° (instalacja sufitowa). Waży jedynie 190 gram i została zaprojektowana w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, który dopasuje się niemal do każdego wnętrza.

Cena i dostępność

Kamera do monitoringu domowego realme Smart Cam 360° została wyceniona na 229 złotych. Można ją znaleźć w oficjalnych internetowych sklepach marki sklep-realme.pl oraz realmeshop.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: