Teesa Aroma 800 – prosty sposób na kawę z mlekiem

Teesa Aroma 800 – prosty sposób na kawę z mlekiem

ferująca produkty AGD polska marka Teesa, w ostatnim czasie poszerzyła ofertę urządzeń z serii AROMA o automatyczny ekspres do kawy AROMA 800. Urządzenie, dzięki nowoczesnemu wzornictwu oraz zaawansowanej funkcjonalności, doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, umożliwiając domownikom przygotowanie swojego ulubionego pobudzającego napoju.

Teesa AROMA 800, to automatyczny ekspres, który wykorzystując ciśnienie na poziomie 19 barów daje możliwość zrobienia kawy dopasowanej do indywidualnych preferencji użytkownika. Wystarczy w menu ekspresu wybrać swój ulubiony rodzaj kawy oraz ustawić jej temperaturę, moc, wielkość i proporcje. Urządzenie pozwala przygotować pobudzający napój zarówno z kawy mielonej, jak też z ziaren. Wbudowany wysokiej jakości młynek żarnowy nie tylko wydobywa z każdego ziarna maksymalny aromat, ale dzięki solidnej konstrukcji jest gwarancją wieloletniej pracy ekspresu. Dysza z opcją regulacji wysokości w zakresie od 7,5 do 14,5 cm, pozwala przygotować kawę nawet w wysokiej szklance. Co więcej jej budowa umożliwia komfortowe przygotowanie dwóch kaw jednocześnie.
Ekspres ciśnieniowy Teesa AROMA 800 posiada także specjalną dyszę do spieniania mleka, która wraz z opcją regulacji czasu spieniania pozwoli wytworzyć na kawie idealnie puszystą i kremową piankę. W celu zachowania estetyki i porządku w kuchni do zestawu dołączony został także pojemnik na mleko.
Teesa Aroma 800
AROMA 800 to ekspres, który zwraca uwagę nie tylko funkcjonalnością, ale także doskonałym designem. Smukły kształt i obudowa w kolorze czerni będzie pięknie prezentować się w każdej kuchni. Nowoczesności i elegancji dodaje także dotykowy wyświetlacz, który w intuicyjny sposób pozwoli uzyskać dostęp do wszystkich funkcji ekspresu oraz pomoże domownikom przygotować ulubioną kawę. Wystarczy kilka kliknięć, aby dostosować ulubiony napój do swoich preferencji.
Podobnie jak obsługa, bardzo łatwe jest także czyszczenie ekspresu Teesa. Urządzenie wyposażone zostało w elementy, które można swobodnie myć w bieżącej wodzie. Do tego w menu znajduje się funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania, ułatwiająca utrzymanie ekspresu w czystości.
Teesa Aroma 800
Produkt dostępny jest w sieci sklepów Rebel Electro i na www.rebelelectro.com, a także w oficjalnym sklepie Teesa na stronie www.teesa.pl w cenie 1799 zł.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: