Roomz – łatwa instalacja, brak kabli

Roomz – łatwa instalacja, brak kabli

Roomz

ROOMZ to bezprzewodowe i ekologiczne rozwiązanie służące do rezerwacji pomieszczeń i biurek. Maksymalizuje wykorzystanie hybrydowych przestrzeni roboczych, takich jak sale konferencyjne, firmowe pomieszczenia, pokoje spotkań, a nawet biurka. Uzupełnieniem systemu są czujniki ROOMZ, które w dyskretny sposób wykryją obecność / brak obecności osoby w sali spotkań lub przy biurku. Detekcja pozwala na sprawną korektę terminarza spotkań i grafiku obłożenia pomieszczeń konferencyjnych.

Roomz

Łatwa instalacja. Brak kabli.

Panel do rezerwacji sali jest kompletnie bezprzewodowy. Można przykleić go na szklanych drzwiach, uruchomić i zaprogramować w ciągu kilku minut z poziomu telefonu z modułem NFC. Sprawdzi się także idealnie w zabytkowych wnętrzach, które nie posiadają odpowiedniego okablowania. Urządzenie łączy się bezprzewodowo z istniejącą siecią WiFi. Nie ma konieczności instalowania niczego więcej.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

Szyfrowane, bezpieczne połączenie.

Panel komunikuje się ze światem poprzez w pełni szyfrowane i bezpieczne połączenie. Wyświetla dane, nie przechorowując ich. Zaletą jest też łatwe zarządzanie poprzez chmurę producenta lub lokalny serwer klienta.

Dla biznesu, dla szkoły, dla hoteli.

Rezerwacji pomieszczenia możesz dokonać wprost z panelu rezerwacji Roomz lub z poziomu własnego kalendarza w poczcie, ponieważ system  integruje się z popularną infrastrukturą Microsoft Exchange, Ofiice365, Google Workspace, IMB Lotus. Wersja panelu przeznaczona do szkolnictwa lub hoteli może mieć zablokowane przyciski rezerwacji ad-hoc.

 

Niskie zużycie energii. Proekologiczność.

Jedna, wymienna bateria wystarcza nawet na 2 lata użytkowania! Panele bazują na technologii e-ink, znanej m. in. z czytników Kindle. Technologia e-papieru optymalnie nadaje się do wyrazistego wyświetlania statusów zajętości i terminarza spotkań.

Test Poly Studio P21 – kompleksowe rozwiązanie do wideokonferencji

Więcej informacji na stronie autoryzowanego dystrybutora, www.kontel.pl/roomz.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: