Babbel – nowe funkcje i oferta

Babbel – nowe funkcje i oferta

Od teraz na użytkowników czekają m.in. interaktywne atrakcje: gry, podcasty, wirtualne lekcje na żywo
  • Nowy zestaw funkcji zapewni zupełnie nowy wymiar nauki języków obcych
  • Babbel Live: wirtualne zajęcia grupowe z najlepszymi nauczycielami
  • Gry i filmy wideo, które zaspokoją potrzeby każdego użytkownika

Babbel Live

Babbel, najczęściej używana na świecie aplikacja do nauki języków obcych, wprowadza nowe możliwości dla swoich użytkowników.  

Rozmawiaj w języku obcym na żywo!

Babbel Live to innowacyjne zajęcia online z certyfikowanymi nauczycielami, bazującymi na empirycznie sprawdzonej metodzie nauki Babbel. Dostępne oddzielnie lub jako dodatek do istniejącego abonamentu zajęcia grupowe są oparte na konwersacjach i od początku angażują uczniów. Użytkownicy mogą wybrać preferowaną klasę w oparciu o swój poziom, harmonogram i nauczyciela.
Zajęcia na żywo to nie jedyna funkcja, jaką wprowadza Babbel do swojej aplikacji. Od teraz na użytkowników czekają również podcasty i gry – szybki sposób na krótkie i angażujące powtórki słownictwa i ortografii. Filmy wideo dostarczą treści i wiedzę, wciągając użytkowników nie tylko w rzeczywistość językową, ale i kulturową. Jak zawsze w przypadku Babbel, wszystkie nowe funkcje tworzone są przez ekspertów i oparte na rzeczywistych scenariuszach.

W 2020 r. zauważyliśmy ogromny wzrost popularności, jeżeli chodzi o  naukę języków online. Zdaliśmy sobie również sprawę, że nasi uczniowie szybko przystosowują się do korzystania z dodatkowych  funkcji edukacyjnych w aplikacji, takich jak podcasty, które do tej pory zostały pobrane już kilka milionów razy. Teraz dzięki Babbel Live i nowym, atrakcyjnym możliwościom, poszerzamy nasze portfolio, umożliwiając jeszcze efektywniejszą naukę języków obcych. Żadna inna aplikacja na rynku nie oferuje tak szerokiego wachlarza narzędzi, który został stworzony z myślą o różnych sposobach uczenia się użytkowników. Ponadto, nowa oferta Babbel odwzorowuje również styl życia naszych uczniów, niezależnie od tego, czy są oni w pełni skupieni i chcą skoncentrować się na lekcji, preferują naukę w podróży, czy w ramach relaksu lubią zagrać w jedną z naszych gier językowych. – mówi Arne Schepker, CRO i CEO Babbel.

Babbel – rozpoczęłam naukę j. angielskiego z aplikacją … jak mi idzie?

Widząc, że nasza aplikacja jest używana częściej niż kiedykolwiek, jesteśmy naprawdę dumni, że możemy zaproponować jeszcze więcej opcji edukacyjnych, które pomogą naszym uczniom odnieść sukces w ich podróży językowej. Wprowadzając konwersacje i lekcje na żywo, wypełniamy rynkową lukę i odpowiadamy na potrzeby wielu użytkowników o różnych zainteresowaniach i stylach uczenia się, jednocześnie zwiększając dwukrotnie skuteczność nauki. – podkreśla Geoff Stead, CPO w Babbel.

Wszystkie nowe funkcjonalności nie tylko umożliwiają użytkownikom dostosowanie formy nauki do ich potrzeb, ale też umożliwiają budowanie i utrzymywanie nawyków uczenia się, co przekłada się na jeszcze bardziej efektywne przyswajanie wiedzy. Nawet jeśli użytkownicy korzystają z nich w oczekiwaniu na pociąg, mogą mieć pewność, że również ta krótka chwila pomaga im w ich podróży językowej.

Wszystkie nowe funkcje Babbel:

  • Babbel Live: to coś więcej niż tylko zajęcia online: to wciągająca, swobodna przestrzeń do nauki, w której co tydzień odbywają się setki zajęć. Możesz uczyć się z innymi ludźmi w małych grupach z certyfikowanymi nauczycielami języków obcych, jednocześnie kontrolując swoje postępy. Zajęcia są zintegrowane z programem nauczania i pedagogiką aplikacji Babbel, a każdy nauczyciel jest dobrany tak, aby zapewnić najwyższy poziom nauczania w różnych tematach i na różnych stopniach nauki języka. Tak jak trenerzy sportowi mają różne style motywowania, tak nauczyciele Babbel Live wnoszą swój wyjątkowy styl do każdych zajęć.
  • Gry: poważna nauka nie zawsze musi być poważna! Nowe Gry Babbel wprowadzają codzienne ćwiczenia słownictwa i ortografii do codzienności użytkowników poprzez zabawne, interaktywne treści. Od uspokajania duchów w labiryncie przez zapobieganie wykolejenia pociągu, do  porządkowania i pisania słów w zabawny i interaktywny sposób. Nowe gry to Phraze Maze (układanie zdań) i Word Trax (ortografia).
  • Filmy wideo: zgłębiają konkretne tematy, aby wzbogacić doświadczenia związane z nauką każdego języka. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego język angielski brzmi tak różnie w różnych częściach świata lub jak ludzie naprawdę witają się na ulicach Berlina? Native speakerzy wnoszą swoją wiedzę do łatwo przyswajalnych i wciągających filmów wideo, wykorzystując wzrok, dźwięk i ruch, aby wzmocnić przyswajanie nowych zwrotów.
Więcej szczegółów na temat aplikacji i nowych funkcji można znaleźć na stronie https://pl.babbel.com/ 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: