Tydzień Płatności Bezgotówkowych – terminale eService za 0 zł

Tydzień Płatności Bezgotówkowych – terminale eService za 0 zł

eService

Z okazji rozpoczynającego się Tygodnia Płatności Bezgotówkowych największy polski agent rozliczeniowy przygotował ofertę usług z rabatami obniżającymi koszt półrocznego użytkowania terminali do 0 zł. Oprócz tego każdy przedsiębiorca rozpoczynający lub rozszerzający współpracę z eService otrzyma upominek w postaci praktycznego portfela na karty płatnicze. Z oferty można skorzystać tylko przez pięć dni – od 18 do 22 października 2021 r.

Test Mibro Lite – smart zegarek dla zdrowia

Oferta eService jest adresowana do przedsiębiorców, którzy chcą zamówić nowy lub dodatkowy terminal płatniczy. Mogą z niej też skorzystać ci, którzy chcą otrzymać 12-miesięczne dofinansowanie kosztów użytkowania terminali płatniczych oraz realizowanych transakcji, dostępne w programie Polska Bezgotówkowa. Oprócz tego, ponadstandardowo skorzystają też z zerowej prowizji od transakcji kartami Diners Club, JCB, UPI oraz od płatności BLIK, także obowiązującej przez 12 miesięcy.
Przedsiębiorcy wybierający jeden z terminali eService dostępnych w ofercie komercyjnej, dzięki warunkom obowiązującym w Tygodniu Płatności Bezgotówkowych będą przez 6 miesięcy korzystać z rabatu zmniejszającego koszt wynajmu terminala do 0 zł.

Reklamy

Recenzja – Patriot microSDXC – karta pamięci oraz koncentrator USB 3.0

Aby skorzystać z oferty, wystarczy pomiędzy 18 a 22 października zamówić terminal płatniczy eService, a następnie w ciągu tygodnia podpisać związaną z tym umowę — na okres co najmniej 12 miesięcy. Każda zawarta w ten sposób umowa będzie dodatkowo premiowana upominkiem w postaci praktycznego i wygodnego portfela na karty płatnicze.
Zamówienie można złożyć u przedstawicieli handlowych eService lub za pomocą krótkiego formularza na stronie www.eservice.pl/kontakt, a w przypadku chęci skorzystania z warunków programu Polska Bezgotówkowa: www.bezgotowki.pl. O szczegóły oferty można też zapytać, dzwoniąc pod numer (+48) 22 229 29 44.

źródło: eService

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: