Thank Your Cleaner Day – skromni bohaterowie mają swoje święto

Thank Your Cleaner Day – skromni bohaterowie mają swoje święto. 20 października dzień wdzięczności dla osób sprzątających zawodowo!

Thank Your Cleaner Day

Thank Your Cleaner Day to specjalne święto przypadające w tym roku 20 października. Jest to dzień dedykowany wszystkim, którzy pracują w branży utrzymania czystości. Czyli osobom, które na co dzień dbają o porządek w naszych biurach, szkołach, szpitalach, urzędach i tak dalej. W 2015 roku został on po raz pierwszy przeprowadzony w Nowej Zelandii przez lokalną organizację branżową Building Service Contractors (BSCNZ) oraz firmę Kärcher. Intencją obu firm było podziękowanie osobom, które utrzymują nasze  miejsca pracy w czystości, a nam dają poczucie bezpieczeństwa i komfort pracy w higienicznym otoczeniu.  

Recenzja Platinet USB 3.0 – szyfrowanego pendrive w metalowej obudowie

Reklamy

Wspólnie z lokalnymi partnerami we wszystkich krajach, gdzie działa niemiecki koncern – Kärcher chce ustanowić Thank Your Cleaner Day i sprawić, by docenienie pracowników sprzątających było praktyką globalną.  Osoby sprzątające, często stanowią dla nas tło, nie zauważamy ich trudu i wysiłku. Pracują one w naszych biurach w innych godzinach niż my, dlatego też niewiele o nich wiemy i często niestety nie doceniamy ich pracy, która jest przecież tak ważna.

W tym dniu, 20 października 2021 roku, klienci i pracownicy biurowi, którzy korzystają z usług firm sprzątających, mogą dać znać swoim pracownikom sprzątającym, że doceniają ich pracę – zostawiając im kartkę, dając drobny upominek, lub po prostu mówiąc: „Dziękuję!”.

W tym roku wydarzenie będzie obchodzone w ponad 50. krajach świata oraz, po raz trzeci, w Polsce. W krakowskiej siedzibie firmy Kärcher odbędzie się tego dnia uroczystość podczas której osoby dbające o czystość budynków firmy zostaną docenione i przekzane im zostaną specjalne wyrazy uznania.

Równolegle już 20 października na stronie www.karcher.pl zadebiutuje e– book dotyczący branży czystościowej. Pełen wywiadów z ekspertami, artykułów merytorycznych i infografik e – book z pewnością będzie ciekawą lekturą, nie tylko dla osób, które są związane z tą branżą, choć dla nich przede wszystkim.

Kärcher jako wiodący na świecie dostawca technologii czyszczących, takich jak szorowarki do posadzek, odkurzacze czy zamiatarki, jest partnerem wielu firm sprzątających na całym świecie: firma zatrudnia 13 500 osób w 73 krajach i 130 filiach. Posiada ponad 50.000 punktów serwisowych we wszystkich krajach zapewnia ciągłe i kompleksowe zaopatrzenie klientów na całym świecie.

Inżynier i zapalony wynalazca Alfred Kärcher, który założył firmę w 1935 roku, z niestrudzoną kreatywnością i duchem wynalazczości poszukiwał rozwiązań problemów technicznych. Nigdy jednak nie zapominał o odpowiedzialności za losy swoich pracowników.

Recenzja Baseus GaN 2 Pro – niezbędnik w każdym domu

W ramach programu sponsorowania kultury, od 1980 roku firma Kärcher wyczyściła i odrestaurowała ponad 140 zabytków na całym świecie. Plac św. Piotra w Rzymie, Bramę Brandenburską w Berlinie, posąg Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, ponad 3300-letnie Kolosy Memnona w Luksorze w Górnym Egipcie oraz twarze prezydentów USA na Mount Rushmore. Czyszczenie w ramach takich akcji odbywa się zawsze w ścisłej współpracy z konserwatorami zabytków, restauratorami i historykami sztuki.

Ustanawiając Thank Your Cleaner Day, Kärcher poszedł o krok dalej w swoich działaniach na rzecz społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji o wydarzeniu w Polsce: https://www.kaercher.com/pl/thank-your-cleaner-day.html

Na świecie: https://www.thankyourcleanerday.com/en/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]