Warsaw Home&Contract: inteligentny dom od Somfy

Warsaw Home&Contract: inteligentny dom od Somfy

inteligentny dom od Somfy

W dniach 27-30 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędą się targi Warsaw Home&Contract, na których będzie można zwiedzić inteligentny pokazowy apartament stworzony przez Somfy. Firma zaprezentuje swoje rozwiązania podzielone na trzy strefy, które zintegruje centrala do sterowania urządzeniami smart home – TaHoma switch.
Warsaw Home&Contract to największe wydarzenie, które zrzesza osoby z szeroko rozumianej branży wnętrzarskiej. Targi odwiedzają nie tylko architekci, ale też osoby związane z handlem, dystrybucją i usługami czy producenci. Jest to doskonała okazja, by zapoznać się z nowinkami w branży, poznać nieszablonowe rozwiązania, zainspirować się i nawiązać trwałe relacje biznesowe. Na Warsaw Home&Concept będzie można się także zapoznać z szeroką ofertą Somfy i nowymi produktami.
Poznaj produkty smart home
Na nadchodzących targach będzie można zobaczyć i sprawdzić kompletny ekosystem smart home. Na stoisku Somfy powstanie apartament pokazowy, w którym będzie można zobaczyć działanie urządzeń takich jak Door Keeper, termostat io-homecontrol – jeden z najnowszych produktów Somfy, czy centrali TaHoma® switch. Produkty będą dostępne do przetestowania, a pracownicy Somfy, obecni na miejscu chętnie odpowiedzą na pytania odwiedzających. Marka przygotowała też aranżację z bramą wjazdową, by przedstawić pełnię możliwości swoich rozwiązań także zewnętrznych. Dzięki całości zwiedzający będą mogli poczuć się jak w prawdziwym domu! Za projekt i budowę stoiska odpowiada agencja Seto Design z Krakowa.
Innowacyjne rozwiązania i integracja urządzeń oferowanych przez Somfy, to nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo. Podczas targów Warsaw Home&Contract będzie się można o tym przekonać na własne oczy. Produkty Somfy są ze sobą kompatybilne i świetnie uzupełniają swoje działanie. Przykładem może być Door Keeper, który w połączeniu z systemem alarmowym i centralną TaHoma® otworzy przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości.

27-30 października to prawdziwe święto dla fanów designu, architektury i sztuki wyposażania wnętrz. Targi Warsaw Home&Contract to 4 pod względem wielkości targi wnętrzarskie w Europie. Podzielone zostały na strefy tematyczne: meble, kuchnia, tekstylia, materiały budowlane i oświetlenie. To przestrzeń nie tylko dla architektów, dystrybutorów czy producentów, ale także dla osób związanych z aranżacją wnętrz – np. restauratorów, hotelarzy – czy pasjonatów ciekawych rozwiązań architektonicznych i designerskich.
źródło: Somfy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: