LG One:Quick – dla wydajnej pracy i efektywnej współpracy

LG One:Quick – dla wydajnej pracy i efektywnej współpracy

LG One:Quick

Firma LG Electronics ogłasza wprowadzenie na rynek LG One:Quick, rewolucyjnej serii produktów wspierających wydajną pracę i efektywną współpracę zarówno w biurze, jak i na odległość, przenosząc komunikację w zespole na wyższy poziom. Seria LG One:Quick została opracowana w odpowiedzi na zmieniające się sposoby pracy w tak zwanej nowej rzeczywistości i obejmuje model One:Quick Works (55CT5WJ), One:Quick Flex (43HT3WJ) oraz One:Quick Share (SC‑00DA) – dedykowane rozwiązanie do bezprzewodowego udostępniania obrazu z ekranu laptopa*.

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

Model One:Quick Works jest zaawansowanym, 55-calowym ekranem 4K UHD do wideokonferencji oraz uniwersalnym narzędziem do zwiększania wydajności pracy np. w sali konferencyjnej. Model One:Quick Flex z 43-calowym ekranem dotykowym 4K UHD został wyposażony w ruchomy stand, aby umożliwić jego efektywne wykorzystanie  w każdych warunkach prowadzenia biznesu. Oba modele opierają się na platformie Windows i są kompatybilne z ogromną biblioteką aplikacji obsługujących wideokonferencje oraz narzędzi wspierających współpracę. Po sparowaniu z rozwiązaniem One:Quick Share użytkownicy mogą łatwo i szybko połączyć bezprzewodowo swoje laptopy z kompatybilnymi wyświetlaczami LG.

Model One:Quick Works – maksymalna wydajność pracy

One:Quick Works
LG One:Quick Works to idealne rozwiązanie  do każdej sali konferencyjnej zapewniający bezproblemową, interaktywną komunikację, dzięki której spotkania mają płynny i efektywny charakter. Ten model typu „all-in-one” zdobył nagrodę Red Dot Award 2021 oraz iF Design Award 2021 i ma wbudowany komputer PC z systemem Windows, zaawansowaną kamerę 4K UHD, mikrofon, głośniki oraz cyfrową tablicę interaktywną.
Poza wbudowanym oprogramowaniem LG wspierającym wideokonferencje – One:Quick Remote Meeting – użytkownicy mogą korzystać ze skrótów, aby bez trudu instalować popularne aplikacje do wideokonferencji i współpracy, takie jak Teams, Webex i Zoom. Mikrofon o dużym wzmocnieniu skutecznie przechwytuje głos nawet z odległości sześciu metrów z minimalnym szumem w tle. Kamera o rozdzielczości 3840 x 2160 automatycznie śledzi i ustawia ostrość na osobie mówiącej. Kamerę i mikrofon można też łatwo wyłączyć, aby zapewnić maksymalną prywatność i spokój.
Model One:Quick Works oferuje również łatwe funkcje zarządzania i sterowania. Aplikacja wspierająca wideokonferencje LG One:Quick Remote Meeting, która jest gotowa do użycia od razu po włączeniu urządzenia i bezpłatna przez pierwszych sześć miesięcy, bezproblemowo współpracuje z One:Quick Works przy udostępnianiu dokumentów w różnych formatach, wykonywaniu interaktywnych rysunków w czasie rzeczywistym oraz automatycznym wykrywaniu osoby mówiącej po drugiej stronie ekranu.

Model One:Quick Flex – wyjątkowa wszechstronność

One:Quick Flex
Model LG One:Quick Flex został zaprojektowany z myślą o wielu różnych scenariuszach wykorzystania biznesowego, takich jak spotkania w małych grupach, dyskusje między dwoma pracownikami oraz prezentacje dla całej grupy. Jest to również doskonała propozycja dla szpitali, szkół oraz domów, w których odbywa się zdalna praca, nauka lub po prostu zdalna komunikacja z innymi.
Model ten jest wyposażony w kamerę, która rejestruje 88-stopniowe pole widzenia. a ekran ma funkcję piwotu do pracy w trybie poziomym i pionowym oraz w trybie podzielonego ekranu, co ułatwia pracę wielozadaniową. Całość pakietu uzupełnia mikrofon, kamera, intuicyjny interfejs, pełna obsługa rysika dotykowego i funkcje tablicy interaktywnej. Model One:Quick Flex można zamontować na mobilnym standzie zapewniającym łatwy transport np. pomiędzy salą konferencyjną a biurem dyrektora generalnego na potrzeby ważnej wideokonferencji.

Model One:Quick Share – bezprzewodowe udostępnianie ekranu

One:Quick Share
Model LG One:Quick Share umożliwia użytkownikom łatwe udostępnianie ekranów ich laptopów na kompatybilnych wyświetlaczach LG. Po prostym nawiązaniu połączenia użytkownicy mogą udostępniać ekran swoich komputerów PC za pomocą jednego kliknięcia przycisku na donglu USB One:Quick Share.
Zmiana urządzenia źródłowego również jest bardzo prosta, a do wyświetlaczy LG można podłączyć aż do czterech różnych źródeł. Dzięki modelowi One:Quick Share parametry podłączonych wyświetlaczy LG, takie jak głośność, tryb wyświetlania obrazu oraz jasność ekranu, można ustawiać bez użycia pilota zdalnego sterowania.

Jako lider rynku w zakresie rozwiązań dla biznesu, firma LG zawsze dąży do oferowania produktów, które są dobrze przemyślane, technologicznie zaawansowane i które zwiększają wydajność oraz komfort pracy. Wprowadzana właśnie na rynek seria One:Quick powstała w odpowiedzi na  zmieniające się warunki pracy, które spowodowały konieczność wyjścia poza utarte schematy.

Zapewniając naszym klientom nowe narzędzia do osiągania celów w biznesie i interakcji z innymi, mamy nadzieję, że będą oni w stanie bardziej cieszyć się z wykonywania swojej pracy i lepiej równoważyć czas dzielony między życie prywatne i zawodowe. – Paik Ki-mun, Starszy Wiceprezes oraz Kierownik jednostki biznesowej Information Display firmy LG Electronics Business Solutions

Najnowsza seria zaawansowanych ekranów LG została stworzona z myślą o intuicyjnej obsłudze, która zwiększy wydajność pracy oraz współpracę, przenosząc komunikację w biurze na wyższy poziom, jeśli chodzi o jej łatwość i wygodę. Seria LG One:Quick będzie dostępna od początku tego miesiąca w Korei, a niedługo potem na głównych rynkach Ameryki Północnej, Europy i Azji. W Polsce dostępny jest już model One:Quick Share. Modele One:Quick Works i One:Quick Flex będą dostępne w najbliższych tygodniach.

* Kompatybilne z wybranymi wyświetlaczami  LG.

źródło: LG Electronics

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: