Razer Seiren V2 Pro i Seiren V2 X – mikrofony dla streamerów

Razer Seiren V2 Pro i Seiren V2 X – mikrofony dla streamerów. Oba mikrofony oferują w pełni konfigurowalne miksowanie dźwięku oraz profile dźwiękowe za pośrednictwem oprogramowania Razer Synapse.

Razer Seiren V2 Pro i Seiren V2 X

Razer poinformował o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych urządzeń ze swojej nagradzanej linii mikrofonów dla streamerów – Seiren V2 Pro i Seiren V2 X. Nowa rodzina produktów Seiren V2 ma szansę stać się głównym elementem wyposażenia każdego streamera. Urządzenia oferują funkcje premium, które zapewniają realistyczne i naturalne przechwytywanie dźwięku w mikrofonach dynamicznych i pojemnościowych.

Test Blue Mic Snowball iCE – świetny mikrofon dla video-rozmów

Seiren V2 Pro oferuje najlepsze w swojej klasie bogate i mocne dźwięki, które pozwalają streamerom na właściwe zaprezentowanie głębi i siły swoich głosów, z jakością tonalną znaną z audycji radiowych prowadzonych przez didżejów. Filtry górnoprzepustowe i analogowe ograniczniki zapewniają, że mikrofon przechwytuje tylko to, co chcesz, naturalnie odfiltrowując przypadkowe dźwięki i szumy tła. Seiren V2 Pro jest niezbędny dla każdego streamera lub artysty cyfrowego, który chce poprawić jakość dźwięku i efektowność swoich transmisji. Niektóre z podstawowych funkcji Seiren V2 Pro:

 • Mikrofon dynamiczny, pozwalający na mocne i bogate przechwytywanie głosu
 • Pasmo przenoszenia 20 Hz do przechwytywania pełnego zakresu dźwięku
 • Filtr górnoprzepustowy do blokowania niepożądanych niskich częstotliwości
 • Analogowy ogranicznik zapobiegający zniekształceniom głosu
 • Doskonały zakres dynamiki i precyzja z bit rate 24

W Seiren V2 X ulepszono wielokrotnie nagradzaną formułę kultowego mikrofonu pojemnościowego Razera –  Seiren X. Czysty i wyraźny dźwięk zapewniany przez Seiren V2 X będzie idealną bronią w arsenale każdego początkującego streamera. Wyposażony w superkardioidalną charakterystykę kierunkowości, Seiren V2 X może z łatwością izolować głos streamera od szumu tła, dostarczając tylko to, co publiczność powinna usłyszeć. Niektóre z podstawowych funkcji Seiren V2 X:

 • 25-milimetrowy mikrofon pojemnościowy zapewniający naturalną jakość głosu
 • Superkardioidalna charkterystyka kierunkowści dla lepszej izolacji głosu od otoczenia
 • Analogowy ogranicznik zapobiegający zniekształceniom głosu
 • Doskonały zakres dynamiki i precyzja z bit rate 24

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

Zarówno Seiren V2 Pro, jak i Seiren V2 X mają niemal nieograniczone możliwości personalizacji dzięki bezpośredniej integracji z oprogramowaniem do miksowania dźwięku w Razer Synapse. Streamerzy mogą cieszyć się niezrównaną, niezależnie regulowaną kontrolą poziomów wejścia/wyjścia wielu źródeł dźwięku, aby w pełni dopasować dźwięk wysyłany do odbiorców do dźwięku, który sami słyszą podczas przesyłania strumieniowego

Aby dowiedzieć się więcej o Seiren V2 Pro, prosimy udać się tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Seiren V2 X, prosimy udać się tutaj.

Dostępne już teraz na  Razer.com, sklepy RazerStores oraz autoryzowani sprzedawcy.

 • Seiren V2 Pro: €159.99 (sugerowana cena detaliczna)
 • Seiren V2 X: €109.99 (sugerowana cena detaliczna)

źródło: Razer

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: