Xbox Games Studios zapowiada mocną końcówkę roku

Xbox Games Studios zapowiada mocną końcówkę roku

Xbox Games Studios

Rok 2020 dla całej rodziny Xbox był intensywny i jednocześnie niezwykły. Powitanie Bethesdy, premiera Psychonauts 2 i Microsoft Flight Simulator – czyli dwóch najwyżej ocenianych gier roku w usłudze Xbox Game Pass – to, jak się okazuje, był dopiero początek dobrych wieści.

Test Xbox Series X – rozrywka dla całej rodziny

Na kilka tygodni przed dwudziestoleciem Xboxa „zieloni” przedstawiają kolejne produkcje, które trafią do abonentów XGP Ultimate (dostępne w dniu premiery!) w oczekiwaniu na nowy, 2022 rok:

  • 28 października swoją premierę ma Age of Empires IV – seria obecna w bibliotece Microsoft od 24 lat
  • Minecraft dołączy do Game Passa na PC w dniu 2 listopada. Ponadto dostępne będą dodatki takie, jak Minecraft Dungeons Seasonal Adventures – w grudniu – oraz Caves & Cliffs: Part II
  • Najlepsza seria gier wyścigowych wraca już 9 listopada. Wielki otwarty świat Meksyku na konsoli, PC, Steam i w chmurze (beta) w grze Forza Horizon 5 dostępny będzie w dniu premiery dzięki subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate.
  • Pięć nowych samolotów, 8 lotnisk, tryb Discovery Flights oraz wyczekiwane przez graczy wyścigi w przestworzach ukażą się w ramach darmowej aktualizacji Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition dostępnej od 18 listopada.
  • Master Chief powraca 8 grudnia wraz z Halo Infinite – dostępne w dniu premiery na konsolach oraz PC. Członkowie Game Pass Ultimate otrzymają także comiesięczne dodatki do gry wieloosobowej w ramach programu bonusowego (Perks).

Świętowanie jubileuszu Xboxa rozpocznie się 15 listopada. Już dziś zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Więcej szczegółów przekażemy już wkrótce.

Więcej informacji o premierach i evencie znajduje się pod tym łączem.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: