Kupujesz na Allegro? – skorzystaj z benefitów Poczty Polskiej

Kupujesz na Allegro? – skorzystaj z benefitów Poczty Polskiej

Kupujesz na Allegro

Sieć punktów odbioru liczy już ponad 17 tys. punktów i liczba ta sukcesywnie rośnie. Składają się na nią nie tylko placówki pocztowe i automaty paczkowe, ale również punkty partnerskie – sklepy: Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum oraz kioski RUCH i stacje paliw ORLEN.

Teraz dzięki specjalnej akcji promocyjnej, kupujący na popularnym serwisie Allegro za wybór dostawy do punktów odbioru zostaną nagrodzeni Monetami, czyli wirtualnymi punktami Allegro. Klienci mogą wymienić Monety na kupony, którymi zapłacą mniej za zakupy na Allegro. 

Tanie telefony z 5G – porównanie

Nawet pięć Monet może zyskać kupujący przez serwis zakupowy Allegro, jeżeli wybierze przy  swoich zakupach opcję dostawy do punktu odbioru. Monety można wymienić na kupon promocyjny obniżający wartość zamówienia na Allegro. Dwie Monety otrzyma Klient za pierwsze zakupy z odbiorem w punkcie w ramach sieci punktów odbioru, a w przypadku ponownego wyboru tej formy dostawy – kolejne trzy Monety. Promocja obowiązuje od 18 października 2021 roku do 18 grudnia 2021 roku i skierowana jest do kupujących, którzy w terminie od 13 września 2021 r. do startu promocji nie skorzystali z metody dostawy do sieci punktów odbioru.

OPPO X 2021 – koncept rozwijanego smartfonu w naszych rękach

Dzięki pozyskaniu nowych partnerów biznesowych oraz rozszerzaniu współpracy z dotychczasowymi, Poczta Polska dysponuje największą w kraju siecią ponad 17 tys. punktów odbioru. Niewątpliwym atutem tej formy dostawy jest atrakcyjna cena i korzystniejsze niż u konkurencji warunki. Klienci mogą odebrać przesyłki w największej sieci  punktów odbioru i mają na to aż 7 dni. Wysoka, 30% dynamika wzrostu liczby punktów odbioru rok do roku jest odpowiedzią Spółki na oczekiwania i wymagania klientów, aby zapewnić im maksymalną wygodę i elastyczność przy wybieraniu miejsca odbioru przesyłek.

Z mapą sieci punktów odbioru Poczty Polskiej S.A. można zapoznać się na stronie:  https://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/    

Szczegółowe informacji o promocji można znaleźć tutaj

One thought on “Kupujesz na Allegro? – skorzystaj z benefitów Poczty Polskiej

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: