T-Mobile „Gdzie jest dziecko” bez limitów

T-Mobile „Gdzie jest dziecko” w wersji bez limitów na 30 dni. Prezent można odebrać od 22 do 26 października w aplikacji „Mój T-Mobile”.

T-Mobile „Gdzie jest dziecko

Bezpieczeństwo w każdym wymiarze

Chcąc zapewnić klientom indywidualnym możliwość przetestowania bez ograniczeń funkcji aplikacji, które mają wpływ na bezpieczeństwo młodszych i starszych członków rodziny, T-Mobile przygotował dla nich usługę „Gdzie jest dziecko” w wyjątkowym, niedostępnym poza Happy Friday, wariancie bez limitów.

Dzięki niemu, będą oni mogli zlokalizować nielimitowaną liczbę telefonów bliskich osób, co z kolei pozwoli ułatwić np. zdalną opiekę nad najstarszymi członkami rodziny lub skończyć z męczącymi telefonami „za ile będziesz w domu?”. Dodatkowo, rozbudowana wersja umożliwia stworzenie nielimitowanej liczby stref lokalizacyjnych (takich jak dom, szkoła, przychodnia, plac zabaw, czy park), jak również pobieranie nielimitowanej liczby lokalizacji na żądanie.

Test lusterko-kamerki Navitel MR450 GPS – remedium na zaostrzenie kar dla kierowców

Do wglądu pozostaje ponadto nielimitowana historia lokalizacji. Co więcej, pragnąc zapewnić dzieciom bezpieczeństwo także w wirtualnym świecie, w ramach usługi dostępna jest opcja „Ochrona w sieci”, czyli popularna funkcjonalność, która służy do zabezpieczenia internetu na telefonie dziecka. Posiada możliwość blokowania nieodpowiednich dla wieku treści w sieci, pomaga ustalić limity korzystania z poszczególnych aplikacji na telefonie dziecka, i wiele innych rozwiązań, uznawanych za niezbędne przez nowoczesnych rodziców.

Wypróbuj usługę bezpłatnie

Prezent można odebrać od 22 do 26 października do końca dnia w aplikacji „Mój T-Mobile”. Użytkownik otrzyma bezpłatny dostęp do usługi na 30 dni. Po upływie tego okresu, jeśli klient nie zrezygnuje z pakietu promocyjnego, przedłuży się on automatycznie i zostanie pobrana opłata za 7-dniowy dostęp w wysokości 6,15 zł. Promocja kierowana jest do klientów oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz tych posiadających abonament w T-Mobile (T, Rodzina). Obowiązuje ona osoby, które nie korzystali z usługi „Gdzie Jest Dziecko” i obecnych użytkowników „Pakietu Cyklicznego Standard”.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: T-Mobile

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: