PGA 2021: NTT System – najnowsze desktopy i notebooki HIRO

PGA 2021: NTT System – najnowsze desktopy i notebooki HIRO

NTT System, Partner Technologiczny poznańskich targów PGA, dostarcza na imprezę komputery NTT Game. Na stoisku producenta będą zaprezentowane najnowsze desktopy i notebooki HIRO.

NTT System na PGA

NTT System, jeden z największych krajowych producentów sprzętu komputerowego po raz kolejny bierze udział w poznańskich targach PGA (Poznań Game Arena). Tradycyjnie firma jest zaangażowana w organizację, tej największej w kraju imprezy, związanej z gamingiem i multimedialną rozrywką. Jako Partner Technologiczny, NTT System dostarcza komputery gamingowe na potrzeby wydarzenia, a także przygotowuje swoje stoisko o powierzchni większej niż przy poprzednich edycjach imprezy – aż 150 m kw. 

Test Samsung Galaxy Z Fold 3 – doskonały do pracy i rozrywki

– Zaprezentujemy nasze desktopy serii NTT Game oraz desktopy i notebooki HIRO. Poza tym, przykładzie produkowanych przez nas konstrukcji typu AiO naszych, pokażemy też jak można, korzystając z Microsoft Game Pass pograć na mniej wydajnym sprzęcie – powiedział Tomasz Rajca, dyrektor marketingu w NTT System. – Nie zabraknie też konkursów i miniturniejów, które poprowadzi Beniamin “Technokrata” Jursa. Dodatkowo na naszym stoisku można będzie skonfigurować i zamówić w sieci MediaMarkt swojego wymarzonego peceta, a także obejrzeć, przetestować i przymierzyć najnowsze zegarki Amazfit.

źródło: NTT System

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl