RazerCon 2021 połączył 1,5 mln fanów na całym świecie

RazerCon 2021 połączył 1,5 mln fanów na całym świecie

RazerCon 2021 był niezwykle udanym wydarzeniem, celebrującym całą społeczność graczy i angażującym ponad 1,5 miliona widzów na całym świecie. Jako pierwsza w historii transmisja na żywo neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla dla graczy

RazerCon 2021

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy (kod akcji w Hongkongu: 1337), sprawiła, że 21 października 2021 r. stał się niezapomnianym świętem globalnej społeczności graczy. Fani z całego świata oglądali RazerCon 2021, pierwszą transmisję na żywo dla graczy całkowicie neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla, aby zobaczyć, jak CEO Razera, Min-Liang Tan, ogłasza wejście Razera na rynek wysokowydajnych komponentów do komputerów PC, przedstawia najnowsze informacje na temat działań firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju i opowiada o licznych nadchodzących produktach.

Tegoroczna impreza online odniosła niesamowity sukces wśród fanów Razera, bijąc rekord RazerCon 2020 i osiągając ponad 1,5 miliona widzów z łącznie ponad 375 000 godzinami oglądania i 250 milionami wyświetleniami na YouTubeTwitchFacebooku i TikTok.

W prawdziwym stylu Razera, RazerCon 2021 uhonorował wszystko, co związane z grami, w tym z długo oczekiwanymi treściami i ekscytującymi ogłoszeniami od partnerów, takich jak Intel, Microsoft, Norton Gaming i Seagate Gaming.

Test Creative Chat – prosty sposób na prowadzenie rozmów

Podczas RazerCon 2021  zaprezentowały się również studia, takie jak 24 Entertainment, ArtCraft Entertainment, Capcom, Larian Studios, NEOWIZ, Prime Matter i Sabre Interactive. Fani i widzowie byli również zaproszeni  na niesamowitą imprezę Razera z ekscytującą rozrywką na żywo zaprezentowaną przez czołowe gwiazdy, takie jak CouRageJD, Cloakzy, Miro Shot, Viva La Dirt League, DJ Soda i innych.

Oprócz przedstawienia zupełnie nowej linii wysokowydajnych komponentów komputerowych, Razer ujawnił również nowe produkty, w tym długo wyczekiwany maskę Razer Zephyr Wearable Air Purifier, zupełnie nową rodzinę foteli do grania Razer Enki i nowe warianty innych wielokrotnie nagradzanych urządzeń, takich jak rodzina Razer Kraken V3.

Razer Zephyr Wearable Air Purifier: Oddychaj przyszłością

Razer Zephyr, zaprezentowany po raz pierwszy na targach CES 2021 jako wielokrotnie nagradzana koncepcja Project Hazel, to najnowsza ewolucja maski – ubieralnego oczyszczacza, zainspirowanego zasadami zachowania bezpieczeństwa, społeczności i zrównoważonego rozwoju.

W sierpniu 2021 r. Razer sięgnął po swoją globalną społeczność, aby przeprowadzić beta testy jeszcze nie zaprezentowanej publicznie maski Zephyr. Program ten spotkał się z powszechną uznaniem i olbrzymią liczbą zainteresowanych kupnem maski fanów. Biorąc pod uwagę komentarze i opinie fanów, Razer Zephyr został zaprojektowany tak, aby stać się inteligentną i przyjazną dla środowiska maską.

Zarejestrowane przez FDA i przetestowane laboratoryjnie pod kątem 99% BFE (stopień filtracji bakteryjnej), filtry Razer Zephyr klasy N95 z dwukierunkową ochroną działają trzy razy dłużej niż jednorazowe maski jednorazowe i zapewniają ochronę zarówno wdychanego, jak i wydychanego powietrza.  Zaprojektowany z aktywną cyrkulacją, Razer Zephyr jest wyposażony w dwie komory wymiany powietrza, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza do i z noszonego oczyszczacza powietrza.

Razer Zephyr jest wzbogacony o parę wentylatorów o dwóch prędkościach działania (4200/6200 obr./min), które umożliwiają zwiększoną cyrkulację powietrza dla jeszcze lepszego chłodzenia, zapewniając tym samym świeżo przefiltrowane powietrze i większy komfort. Co więcej, Razer Zephyr pozwala na nieograniczone interakcje społeczne dzięki przezroczystej konstrukcji z warstwą powłoki przeciwmgielnej i wewnętrznym oświetleniem zapewniającym wyraźny wyraz twarzy.

Recenzja TP-Link Archer MR200 – stacjonarny router z LTE

Dzięki technologii Razer Chroma RGB użytkownicy mogą wypowiadać się za pomocą wewnętrznych świateł i wentylatorów Razer Zephyr, którymi można łatwo sterować za pomocą aplikacji Razer Zephyr dostępnej zarówno na iOS, jak i Androida. Zaprojektowane z myślą o komforcie i zdrowiu, miękkie silikonowe uszczelnienie twarzy z podwójnym paskiem zapewnia szczelne przyleganie do ust i nosa, a regulowane paski na głowę i szyję zapewniają bezpieczne, a jednocześnie wygodne dopasowanie do każdego rozmiaru głowy.

Stworzone z myślą o zrównoważonej przyszłości filtry Razer Zephyr klasy N95 utrzymują zoptymalizowaną wydajność filtracji przez okres do trzech dni, co generuje 80% mniej odpadów niż jednorazowe maski chirurgiczne.

Więcej o Razer Zephyr na tej stronie.

Razer Zephyr jest dostępny na Razer.com w cenie od €109.99.

Razer N95 Grade Filter Pack (zestaw 10 filtrów) jest dostępny na Razer.com w cenie od 34,99 EUR.

Razer Zephyr Starter Pack (Zephyr i trzy zestawy filtrów N95) jest dostępny na Razer.com w cenie od 159,99 EUR.

Rodzina Razer Enki: Doświadcz całodniowego komfortu podczas grania

Na RazerCon 2021 zaprezentowano również najnowszą linię gamingowych foteli. Zaprojektowana od podstaw z myślą o całodziennym komforcie granie, rodzina foteli Enki przeszła szeroko zakrojone badania i rozwój, aby zapewnić graczom najwyższy poziom komfortu podczas długich sesji grania.

Razer Enki
Razer Enki

Pierwszy fotel to Razer Enki, który został zaprojektowany z myślą o optymalnym rozłożeniu masy. Dzięki nowemu projektowi krzesła z wysuniętymi o 110 stopni łukami bocznymi, ultraszeroką 21-calową podstawą siedziska, odchyleniem o 152 stopni i wbudowanym łukiem lędźwiowym, Razer Enki subtelnie wpływa na pozycję siedzącego, łagodząc nacisk na plecy i nogi. Łuki boczne utrzymują użytkownika pod kątem w idealnej pozycji siedzącej, a szeroka podstawa siedziska pomaga równomiernie rozłożyć ciężar.

Zewnętrzna część krzesła jest pokryta ekologiczną syntetyczną skórką o podwójnej teksturze, co zapewnia większy komfort i odporność na zużycie przez lata użytkowania. Skóra ta jest wytwarzana przy użyciu procesów o zmniejszonym zużyciu energii i emisji dwutlenku węgla, bez użycia szkodliwych dla środowiska rozpuszczalników podczas jej produkcji. Razer Enki jest również wyposażony w wysokiej jakości pluszową poduszkę pod głowę, która zapewnia dodatkowe wsparcie dla głowy i szyi.

Razer Enki będzie dostępny w kolorach Razer Green, Black i Quartz Pink, dzięki czemu gracze będą mogli pójść o krok dalej w swoich spersonalizowanych konfiguracjach.

Razer Enki Pro jeszcze bardziej podnosi poziom komfortu podczas całodziennego grania. Na zewnątrz krzesło jest wykończone włóknem węglowym i obite wysokiej jakości materiałem Alcantara oraz skórką ekologiczną. Oparcie krzesła ma podwójną gęstość dla zapewnienia właściwego komfortu dla pleców. Razer Enki Pro daje z siebie wszystko, wznosząc komfort całodziennego grania na najwyższy poziom.

Test lusterko-kamerki Navitel MR450 GPS – remedium na zaostrzenie kar dla kierowców

Do graczy, dla których ważna jest cena, skierowane jest krzesło Enki X.  Oferuje ono te same elementy konstrukcyjne, co Razer Enki i zapewnia niezbędną wygodę przez cały dzień grania. Enki Enki X, dostępne w kolorze Razer Green, jest uzbrojone w podłokietniki 2D i odchylane o 152 stopnie oparcie, a także daje graczom możliwość siedzenia na  wiele sposobów, niezależnie od tego, czy chcą siedzieć, aby się skupić, czy odchylić i zrelaksować się.

Aby dowiedzieć się więcej o rodzinie krzeseł gamingowych Razer Enki prosimy zajrzeć tutaj.

Razer Enki Pro, Razer Enki i Razer Enki X są dostępne na Razer.com i u wybranych sprzedawców w cenie od 329,99 EUR (sugerowana cena detaliczna).

Rodzina Kraken V3: Poczuj grę, zanurz swoje zmysły

Wraz z historią gier wideo, ewoluowała także technologia audio i wideo tak, żeby jak najpełniej angażować nasze zmysły wzroku i słuchu i tworzyć realistyczne doznania podczas grania. Rodzina Kraken V3 została stworzona od podstaw, aby zapewnić jak najbardziej wciągające wrażenia dźwiękowe w grach. Kraken V3 to modyfikacja ulubionych przez fanów słuchawek Kraken, zachowująca jednak sprawdzone już podstawowe elementy wcześniejszego zestawu słuchawkowego. Do nowej linii została jednak technologia Razer HyperSense, która zapewnia realistyczne wrażenia z rozgrywki z większą liczbą funkcji.

Razer HyperSense to inteligentna technologia oparta na wrażeniach dotykowych, która dostarcza bogate, realistyczne dotykowe informacje zwrotne bazujące na sygnałach dźwiękowych. Pozwala ona graczom wczuć się głębiej w akcję w swoich ulubionych grach. Technologia wykorzystuje do tego zaawansowane przetworniki dotykowe w nausznikach, które przekształcają sygnały dźwiękowe w dynamiczne sprzężenie zwrotne wyczuwalne jako dotyk.

Razer Kraken V3 Pro
Razer Kraken V3 Pro

Podczas RazerCon 2021 firma przedstawiła Razer Kraken V3 Pro, pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier z kultowej linii Kraken. Headset został wyposażony w Razer HyperSense oraz kontrolki sterujące umieszczone na słuchawkach. Gracze mogą dostosować intensywność haptyki, aby uzyskiwać realistyczne wrażenia z rozgrywki i potężne sprzężenie zwrotne.

Zestaw słuchawkowy został zbudowany na bazie przetworników TriForce Titanium 50 mm, które zapewniają  mocny i wciągający dźwięk, podczas gdy THX Spatial Audio daje użytkownikom opcje dźwięku przestrzennego z zaawansowanymi funkcjami dostosowywania audio do własnych potrzeb. Headset otrzymał też odświeżoną konstrukcję. Krakeny są teraz zarówno smuklejsze, jak i lżejsze, z całkowicie nowym, świecącym pierścieniem Chroma RGB, odłączanym mikrofonem HyperClear Supercardioid i możliwością ładowania przez USB-C.

W skład linii Kraken V3 wchodzą również Razer Kraken V3 HyperSense, który oferuje te same wrażenia dotykowe, ale w trybie przewodowym oraz Razer Kraken V3, który charakteryzuje się identyczną specyfikację, ale bez systemu haptyki.

Aby dowiedzieć się więcej o rodzinie zestawów słuchawkowych Razer Kraken V3, prosimy zajrzeć tutaj.

Razer Kraken V3 Pro, Razer Kraken V3 HyperSense i Razer Kraken V3 będą dostępne na Razer.com oraz u wybranych sprzedawców w cenie zaczynającej się 109,99 EUR.

Razer Book jest teraz dostępny w systemie Windows 11 i w kolorze Quartz

W takcie RazerCon 2021 zaprezentowano także laptopa Razer Book w nowej, ulubionej przez fanów kolorystyce – Quartz. Stworzony z myślą o przebojowych i energicznych przedsiębiorcach o nieustraszonej indywidualności, ultraprzenośny Razer Book Quartz jest uzbrojony w Intel EVO oraz zainstalowany system Windows 11. Laptop przenosi produktywność na wyższy poziom dzięki oszałamiającemu wyświetlaczowi bez ramek i możliwości pracy na baterii przez cały dzień. Stworzony z myślą o mobilności, Razer Book Quartz jest kompaktowym towarzyszem – waży mniej niż 3 funty i ma tylko 0,6 cala grubości co sprawia, że bez trudu można go przemieszczać od zdania do zadania.

Razer Book
Razer Book

Aby dowiedzieć się więcej o nowym Razer Book Quartz, prosimy zajrzeć tutaj.

Razer Book in Quartz jest dostępny na Razer.com i u wybranych sprzedawców detalicznych w cenie zaczynającej się od 1099,99 EUR (sugerowana cena detaliczna).

Przy zakupie dowolnego laptopa Razer, w tym nowego Razer Book Quartz, klienci otrzymają roczną licencję na FL Studio Producer Edition przy użyciu kodu promocyjnego GETFLSTUDIO.

Rozszerzenie ekosystemu Razer Gold: w cokolwiek grasz, płać z Razer Gold

Razer Gold
Razer Gold

Razer Gold, zunifikowany wirtualny system kredytów skierowany do graczy na całym świecie i służący do zdobywania gier oraz rozrywki, poinformował, że platforma ostatnio zwiększyła swój globalny zasięg i przekroczyła 30 milionów użytkowników na całym świecie i jest dostępna z ponad 42 000 dostępnymi tytułami, co czyni ją jedną z największych obecnie usług płatniczych w segmencie gier .

Podczas RazerCon 2021 firma ogłosiła również, że Razer Gold będzie sponsorować nadchodzące finały Call of Duty Mobile World Championship w grudniu i poinformowała, że Razer Gold wkrótce będzie dostępny jako system płatności w Call of Duty Mobile, umożliwiając graczom CODM doładowanie swoich kont za pośrednictwem gold.razer.com.

TikTok podbił świat szturmem i ma teraz ponad miliard użytkowników na całym świecie. Aby stać się częścią tego emocjonującego fenomenu, Razer Gold rozpoczął integrację z TikTokiem, aby wspierać twórców treści na platformie poprzez Live Gifting i dając użytkownikom możliwość wygodnego zakupu monet TikTok za pośrednictwem Razer Gold, począwszy od grudnia. W ramach szerszej współpracy z ByteDance użytkownicy mogą również oczekiwać, że oprócz Ragnarok X i Dark Nemesis do usługi zostanie dodanych więcej gier Nuverse.

Więcej o Razer Gold tutaj.

RazerCon 2021: Święto graczy, dla graczy (For Gamers, By Gamers)

RazerCon 2021 odniósł ogromny sukces, osiągając swój cel, jakim było stworzenie wspólnych i trwałych wspomnień całej globalnej społeczności graczy.

Jeśli przegapiłeś wydarzenie, możesz obejrzeć nagranie:

Aby dodatkowo uczcić RazerCon 2021, a także 20. rocznicę premiery Halo – 343, AMD i Razer zainicjowały współpracę w ramach której będą rozdawać kartę graficzną AMD Radeon™ RX 6900 XT Halo Infinite Limited Edition, flagową wersję karty graficznej AMD z motywami pochodzącymi z gry Halo Infinite. Te wyjątkowe karty graficzne nie będą dostępne w sprzedaży, to jednak fani będą mieli okazję wygrać jedną z nich w ramach różnych akcji z nagrodami, począwszy od RazerConu po premierę Halo Infinite.

Fani mogą śledzić kanały społecznościowe Razera, aby dowiedzieć się więcej i wziąć udział w tych ekskluzywnych konkursach.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: