Snap Lenses – zmienią telefon w kamerę internetową HD

Snap Lenses – zmienią telefon w kamerę internetową HD

Elgato, lider w branży sprzętu i oprogramowania dla twórców materiałów cyfrowych, ogłosił nawiązanie współpracy z firmą Snap. Dzięki partnerstwu popularne obiektywy Augmented Reality Snap Lenses będą dostępne w EpocCam, aplikacji do systemu iOS, która zmienia telefon w kamerę internetową HD działającą z komputerami PC i Mac.

Obiektywy Snap Lenses po raz pierwszy w historii zostały zintegrowane z aplikacją mobilnej kamery internetowej będącej na wyposażeniu smartfona, co otwiera przed użytkownikami szerokie możliwości dodawania efektów rzeczywistości rozszerzonej (AR) do transmisji prowadzonych na żywo lub nagrań wideo.

Snap Lenses

Snap Lenses ulepsza i uatrakcyjnia obraz wideo z EpocCam w czasie rzeczywistym przy użyciu przyciągającego wzrok tła, grafik, filtrów i innych efektów wizualnych dostępnych dzięki rzeczywistości rozszerzonej. Nowe obiektywy umożliwiają społeczności użytkowników Elgato bardziej kreatywną i ciekawą autoekspresję. W dniu premiery EpocCam oferuje 15 obiektywów Snap Lenses o niestandardowych motywach oraz zapowiada wprowadzenie dodatkowych opcji już wkrótce.

Nowe partnerstwo stanowi kolejny przykład naszego dążenia do oferowania streamerom i twórcom treści bardziej innowacyjnych i kreatywnych funkcji – komentuje Julian Fest, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Elgato. – EpocCam umożliwia wszystkim tworzenie materiałów wideo w wysokiej jakości bez konieczności kupowania dedykowanego, drogiego sprzętu. Cieszymy się, że Snap współpracuje z nami nad dalszym doskonaleniem tych możliwości – dodaje Fest.

Recenzja – Poly Voyager 4320 UC – na godzinne na spotkania online

W pakiecie obiektywów można znaleźć zarówno wirtualne tła i lokalizacje, jak i efekty AR nadające użytkownikowi wizerunek pirata lub dodające zwierzęce uszy, a także filtry, takie jak odcienie sepii lub pikselizacja, które pomagają w dostosowaniu sygnału wideo z EpocCam do własnego stylu i osobowości. Aby wypróbować obiektywy Snap Lenses należy pobrać EpocCam bezpłatnie ze sklepu iOS Store. Pełna wersja aplikacji EpocCam Pro, posiadająca więcej funkcji i możliwości, kosztuje jednorazowo $7,99 USD.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: