Madhav Sheth – odpowiedzialny za działalność realme w Europie

Madhav Sheth – odpowiedzialny za działalność realme w Europie

Madhav Sheth
Madhav Sheth Dyrektor Zarządzający realme w Europie

Madhav Sheth Dyrektorem Zarządzającym realme International Business Group i oficjalnym liderem globalnej ekspansji marki

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, awansowała Madhava Shetha, Wiceprezesa realme oraz CEO realme na Europę na stanowisko Dyrektora Zarządzającego realme International Business Group. Jego zadaniem będzie koordynacja ekspansji marki na globalnym rynku.

Test realme C11 2021 – z 5000 mAh zaspokoi codzienne potrzeby

Reklamy
Madhav Sheth na nowym stanowisku będzie w pełni odpowiedzialny za działalność marki realme w Europie, Azji (z wyłączeniem Chin), Ameryce Łacińskiej oraz Afryce, podlegając bezpośrednio CEO i Dyrektorowi generalnemu realme – Sky Li. Do awansu przyczyniły się wyczucie rynku oraz umiejętność strategicznego wizjonerstwa Shetha, dzięki której realme będzie mogło jeszcze skuteczniej dostarczać konsumentom z całego świata najnowocześniejsze technologie oraz wyznaczające trendy wzornictwo.

Lider rozwoju najszybciej rosnącej marki w branży

realme zostało współzałożone w 2018 roku przez Madhava Shetha oraz Sky Li. Marka w ciągu zaledwie 37 miesięcy pojawiła się na 61 rynkach na całym świecie. Zdobyła również tytuł producenta smartfonów, który w rekordowo krótkim czasie osiągnął próg 100 milionów dostarczonych urządzeń (wyprzedzając pod tym względem m.in. Apple oraz Samsunga).
Jako CEO realme na region Europy i Indii, Sheth kierował zespołem, który nieustannie poszerzał obecność realme na podległych mu rynkach.
Pozostając na tym stanowisku oraz łącząc go z nowymi wyzwaniami, będzie on jeszcze intensywniej wspierał markę w zdobywaniu rynku średniej i wysokiej półki urządzeń w Europie oraz ugruntowaniu pozycji realme jako jednej z najpopularniejszych marek technologicznych wśród młodzieży.

 Madhav Sheth wniósł ogromny wkład w rozwój zagranicznej działalności realme w przeszłości i jesteśmy w pełni przekonani, że także w przyszłości poprowadzi realme do kolejnych przełomowych osiągnięć oraz umożliwi dostęp do naszych produktów z przełomowymi technologiami i wyznaczającym trendy wzornictwem jeszcze większej liczbie młodych ludzi na całym świecie – mówi Sky Li, CEO i Dyrektor generalny realme. – – mówi Sky Li, CEO i Dyrektor generalny realme.

Według wrześniowego raportu Counterpoint Research 5G Smartphone Shipments Rising in Emerging Markets realme objęło szóstą pozycję na świecie pod względem dostaw smartfonów. Z kolei wyniki badań Canalys za II kwartał 2021 r. wykazały, że realme awansowało na miejsce Top 5 w Europie, Top 4 w Europie Środkowo-Wschodniej i Top 3 w Polsce pod względem liczby dostarczanych urządzeń.
Kolejnym celem marki jest podwojenie osiągniętego progu 100 milionów sprzedanych urządzeń do końca 2022 roku i powtórzenie tego samego kamienia milowego w roku kalendarzowym 2023.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: