Adobe MAX – wiele nowości dla twórców

Adobe MAX – wiele nowości dla twórców

Adobe MAX

Dzisiaj rozpoczyna się Adobe MAX, prestiżowa konferencja firmy Adobe poświęcona kreatywności, podczas której zaprezentowanych zostanie wiele nowości dla twórców.

Znajdziemy wśród nich dwie zaawansowane funkcje maskowania dla aplikacji Adobe Lightroom i Lightroom Classic, wykorzystujące sztuczną inteligencję i akcelerowane przez karty graficzne NVIDIA RTX.

Test Mibro Lite – smart zegarek dla zdrowia

Reklamy

Jest to również wyjątkowo owocny okres dla laptopów i desktopów z certyfikatem NVIDIA Studio. Nowe produkty to między innymi Microsoft Surface Laptop Studio, HP ENVY 34 all-in-one oraz ASUS ProArt Studiobook 16 OLED.

Nowe funkcje aplikacji Lightroom oraz najnowsze laptopy z serii Studio wspierane są przez dostępny od dzisiaj październikowy sterownik NVIDIA Studio.

Recenzja PortraitPro 21 – łatwa edycja portretów

Kolejnych zapowiedzi związanych z platformą Studio można spodziewać się podczas konferencji NVIDIA GTC, która odbędzie się w dniach 8-11 listopada 2021 roku.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w artykule na stronie https://blogs.nvidia.com/blog/2021/10/26/adobe-max-2021/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: