Teufel Airy Sports TWS – słuchawki do zadań specjalnych

Teufel Airy Sports TWS – słuchawki do zadań specjalnych

Teufel AIRY SPORTS TWS

Teufel prezentuje AIRY® SPORTS TWS – całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne, stworzone z myślą o najbardziej aktywnych użytkownikach. Bluetooth 5.0, pojemny akumulator oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań zwiększających komfort słuchania muzyki podczas uprawiania sportów.

Test realme C11 2021 – z 5000 mAh zaspokoi codzienne potrzeby

Wysoka jakość dźwięku nawet w trudnych warunkach

Reklamy

Za czysty dźwięk z głębokim basem w AIRY® SPORTS TWS odpowiedzialne są 8-milimetrowe przetworniki. Dzięki połączeniu Bluetooth 5.0 z aptX® i AAC, nowe słuchawki od Teufel mogą odtwarzać muzykę ze streamingów w jakości podobnej do płyty CD. Dodatkowo, elastyczne pałąki zauszne wykonane z antybakteryjnego silikonu zapewniają stabilną pozycję w uchu, także podczas uprawiania sportu. Teufel dołączył do zestawu wkładki w 3 różnych rozmiarach, dla jeszcze większego komfortu. AIRY® SPORTS TWS są odporne na pot oraz deszcz, więc sprawdzą się także podczas niesprzyjającej pogody.

Recenzja – Poly Voyager 4320 UC – na godzinne na spotkania online

Wygoda i funkcjonalność

Słuchawki wyposażone są w dotykowe sensory, za pomocą których można regulować poziom głośności oraz uruchamiać asystenta głosowego Google lub Siri. Dodatkowo służą one wygodnemu przyjmowaniu, kończeniu lub odrzucaniu połączeń telefonicznych. W obu słuchawkach wbudowane są mikrofony z technologią Qualcomm cVc™. Zapewnia ona przekazywanie czystego dźwięku i niezakłóconej mowy, nawet podczas rozmowy w hałaśliwym miejscu.

Energia do końca nawet na najdłuższych treningach

AIRY® SPORTS TWS mogą odtwarzać muzykę przez ponad 7 godzin. Dodatkowo w dołączonym do zestawu etui z funkcją powerbanku, słuchawki naładują się do pełna w ciągu 2 godzin. 20 minut ładowania wystarczy, aby móc odtwarzać muzykę przez około 1,5 godziny. Akumulator wystarczy na trzykrotne naładowanie słuchawek, co zwiększa czas działania zestawu do 31 godzin. Poziom  naładowania baterii można monitorować dzięki wskaźnikowi LED.

Test Teufel Cinebar One – grajbelka dla telewizora

Cena i dostępność

Teufel AIRY® SPORTS TWS są już dostępne w cenie 699 zł na stronie teufelaudio.pl. W najbliższym czasie do sprzedaży zostaną włączone do osobnego zakupu: pojedyncze słuchawki, etui z funkcją powerbanku oraz adaptery silikonowe.

 

Więcej informacji na temat produktów Teufel: https://www.teufelaudio.pl/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: