AOC Gaming – trzy nowe peryferia dla graczy

AOC Gaming – trzy nowe peryferia dla graczy – dwie nowe myszy i zestaw słuchawkowy

AOC Gaming

Oferta akcesoriów AOC Gaming rozszerza się o trzy nowe urządzenia peryferyjne: ultralekką mysz z perforowanym korpusem AOC GM510B, mysz o klasycznym wyglądzie AOC GM530B oraz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy AOC GH401

W myszkach GM510B oraz GM530B zostały zamontowane precyzyjne sensory Omron oraz wytrzymałe przełączniki Kailh. Z kolei zestaw słuchawkowy AOC GH401 może działać nawet 17 godzin na jednym ładowaniu. Po wyczerpaniu energii i podłączeniu przewodem mini jack istnieje możliwość dalszego korzystania ze słuchawek.

Test AG Cotsubu – słuchawki TWS są przemyślane w każdym detalu

Sensor 16 000 DPI oraz trwałe przełączniki

Mysz GM510 jest kierowana do graczy szukających jak najlżejszej konstrukcji. Dzięki perforowanej obudowie waży zaledwie 58 g (nie licząc przewodu). Takie rozwiązanie sprzyja też mniejszej potliwości dłoni oraz nadaje myszy interesującego wyglądu. Efekt dodatkowo pogłębia podświetlenie LED RGB. Z kolei osoby preferujące klasyczny wygląd myszy może zainteresować GM530B. Dla pewniejszego chwytu jej boki pokryto silikonem z antypoślizgową fakturą.

 Obie nowości od AOC zostały wyposażone w sensory Pixart PWM3389 o rozdzielczości 16 000 DPI oraz częstotliwości próbkowania 1000 Hz. Za rejestrowanie naciśnięć głównych przycisków odpowiadają w nich przełączniki Kailh o wytrzymałości 80 milionów kliknięć. Zarówno GM510B jak i GM530B otrzymały wbudowaną pamięć mieszczącą dwa profile. Sterowanie nimi oraz podświetleniem odbywa się przy pomocy aplikacji AOC G-Tools.

Myszy uzupełniają ofertę AOC, w której znajdują się już podstawowy model GM200, GM500 ze wsparciem dla technologii NVIDIA Reflex Latency Analyzer oraz AGM700 z wagą regulowaną ciężarkami.

 Test Patriot Viper V551 – ergonomiczna mysz z podświetleniem RGB

Możliwość pracy z- i bez przewodu

Do przewodowych zestawów słuchawkowych AOC GH200 (mini jack) oraz GH300 (USB) dołącza bezprzewodowy GH401. Nowy model łączy się z komputerami oraz konsolami PlayStation przy pomocy nadajnika USB. Działa on w zakresie fal 2,4 GHz i z zasięgiem 10 metrów. Przy 50% głośności w pełni naładowana bateria GH401 starczy na 17 godzin użytkowania. Ładowanie odbywa się przy pomocy symetrycznej wtyczki USB-C. Jednak gdyby po 17-godzinnej sesji dalej była chęć na granie nic nie stoi na przeszkodzie skorzystania z przewodu mini jack. W takiej konfiguracji słuchawki mogą pracować z komputerami, konsolami Xbox, sprzętem audio oraz urządzeniami mobilnymi.

Wokółuszna, zamknięta konstrukcja GH401 odcina od dźwięków otoczenia oraz sprawia, że nie będziemy przeszkadzać innym. Do tego mikrofon z redukcją dźwięków otoczenia pozwoli na skuteczną komunikację z innymi członkami drużyny, nawet jeśli nie gramy w zacisznym miejscu. W razie potrzeby istnieje możliwość demontażu mikrofonu.

Ceny i dostępność

Sugerowana cena detaliczna słuchawek AOC GH401 wynosi 359 PLN. Dla myszek AOC GM510B oraz AOC GM530B jest to 199 PLN. Wszystkie akcesoria będą dostępne w sprzedaży od listopada.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: