Motorola Mobility – wyróżniona w Mobile Breakthrough Awards 2021

Motorola Mobility „Dostawcą roku w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających łączność mobilną”

Motorola Mobility

W ramach programu Mobile Breakthrough Awards 2021 wyróżniono najlepsze firmy z obszaru mobile oraz rozwiązań i technologii w zakresie łączności bezprzewodowej z całego świata

Mobile Breakthrough, czołowa i niezależna organizacja wyróżniająca najlepsze firmy, technologie oraz produkty z branży łączności bezprzewodowej i mobilnej z całego świata poinformowała, że Motorola Mobility, spółka grupy Lenovo, została zwycięzcą w kategorii „Dostawca roku w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających łączność mobilną” w piątym, dorocznym programie Mobile Breakthrough Awards.

Test Motorola Moto G9 Play – pod każdym względem spełnia oczekiwania

Bezpieczeństwo należy do najważniejszych aspektów w całym cyklu życia produktów Motoroli. Ze względu na ciągłą ewolucję zagrożeń dla urządzeń mobilnych oraz opinie klientów, które nadają kierunek rozwojowi produktów, marka wprowadziła ThinkShield for mobile. W ramach tego rozszerzenia oferty Lenovo ThinkShield Motorola zapewnia wszechstronną ochronę klientom biznesowym obejmującą wbudowane funkcje zabezpieczeń z zaufanego łańcucha dostaw, łańcuch zaufania obejmujący sprzęt i czysty system operacyjny, a także zaawansowane funkcje zabezpieczeń i zarządzania przy użyciu opcjonalnych rozwiązań ze sztuczną inteligencją, takich jak Moto Threat Defense firmy Zimperium i konfiguracje OEM moto.

Sudhir Chadaga, Chief Strategy Officer w Motoroli, „Oferując ThinkShield for mobile, zapewniamy klientom poczucie spokoju, ponieważ wiedzą, że ich urządzenia są chronione przy użyciu wszechstronnego rozwiązania. Umożliwia ono zarządzanie urządzeniami i zapewnia zaawansowaną ochronę, a także oparte na sztucznej inteligencji zabezpieczenia Moto Threat Defense firmy Zimperium”.

Test Lenovo X1 Fold – efektywność laptopa, mobilnością smartfona

Doroczne Mobile Breakthrough Awards mają na celu uhonorowanie doskonałości i wyróżnianie innowacyjności, ciężkiej pracy oraz sukcesów w różnych kategoriach technologii łączności mobilnej i bezprzewodowej, takich jak przetwarzanie danych w chmurze, zarządzanie urządzeniami mobilnymi, łączność bezprzewodowa i szerokopasmowa, analityka mobilna, IoT, miasta inteligentne i wielu innych. Wszystkie nominacje zostały ocenione przez niezależne jury zrzeszające ekspertów z branży łączności bezprzewodowej.

James Johnson, dyrektor zarządzający Mobile Breakthrough,„Smartfony są nieodłączną częścią naszego życia zawodowego i osobistego. Zarówno firmy, jak i użytkownicy indywidualni potrzebują w swoich urządzeniach lepszych zabezpieczeń, które będą chronić poufne dane i bronić użytkowników przed zagrożeniami internetowymi oraz atakami związanymi z wykradaniem tożsamości. Staje się to jeszcze ważniejsze obecnie, gdy używamy telefonów do pracy zdalnej”.

Test Motorola edge 20 lite- można też się wykazać kreatywnością

Motorola stawia sobie za cel wprowadzanie potrzebnych innowacji. Przykładem tego podejścia są zabezpieczenia ThinkShield for mobile, które zapewniają klientom poczucie spokoju w świecie wciąż narastających zagrożeń w łączności mobilnej.

Więcej informacji o Thinkshield for mobile można uzyskać na stronie https://www.motorola.com/us/thinkshield/p

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: