realme w TOP 4 dostawców smartfonów 5G w regionie CEE

realme w TOP 4 dostawców smartfonów 5G w regionie CEE

Według najnowszego raportu Strategy Analytics Central Eastern Europe 5G Smartphone Vendor Share Q3 2021  realme zajęło czwartą pozycję wśród największych dostawców smartfonów 5G w regionie CEE (Europy Środkowo-Wschodniej).

realme w TOP 4

realme, najszybciej rosnąca marka smartfonów na świecie, powiększyła swój udział w rynku do 7,2% w Q3’2021 z 0,9% w analogicznym kwartale ubiegłego roku.
Dynamika wzrostu na poziomie 700% odnotowana w raporcie Strategy Analytics pokazuje, że producent nie zwalnia tempa i sukcesywnie umacnia swoją pozycję w naszej części Europy.
StrategyAnalytics_table.png
5G dla wszystkich
Wysoka pozycja realme wśród czołowych dostawców smartfonów 5G podkreśla zaangażowanie producenta w popularyzację najszybszego standardu komunikacji mobilnej. Udostępnianie nowoczesnej technologii coraz większej liczbie użytkowników w Europie i na całym świecie to jedno z kluczowych zobowiązań marki na kolejne lata. Wkrótce, na rynku europejskim pojawią się kolejne urządzenia 5G od realme, które mają szansę zmienić obecny porządek wśród smartfonów ze średniej półki.
– W realme wierzymy, że każdy użytkownik smartfona w Europie zasługuje na możliwość korzystania z urządzenia 5G. Przewodząc demokratyzacji technologii 5G nie tylko w tym regionie, będziemy w stanie dzięki naszym smartfonom gwarantować najlepsze doświadczenia w tym segmencie coraz większej liczbie europejskich konsumentów.
Pozycja realme wśród 4 kluczowych marek smartfonów 5G w Europie Środkowo-Wschodniej w trzecim kwartale 2021 roku jest świadectwem samym w sobie i pokazuje nasze zaangażowanie. To osiągnięcie podkreśla fakt, że nasze smartfony są powszechnie doceniane i świetnie odbierane przez użytkowników – komentuje Madhav Sheth, prezes realme International Business Unit.
źródło: realme

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]