Xiaomi Pay – płatności zbliżeniowe z opaski w mBanku

Xiaomi Pay – płatności zbliżeniowe z opaski w mBanku.

Od 28 października użytkownicy Mi Smart Band 6 NFC korzystający z usług mBanku będą mogli płacić zbliżeniowo za pomocą opaski

 

Xiaomi Pay - Mi Smart Band 6 NFC

Płatności zbliżeniowe zdobywają rynek szturmem. Już ponad 77 milionów operacji finansowych rocznie odbywa się z użyciem smartfonu lub innego inteligentnego urządzenia.

By zacząć płacić opaską, wystarczy pobrać aplikację „Mi Fit” na telefon z systemem Android lub iOS i wybrać usługę Xiaomi Pay. Płatności dostępne są dla kart debetowych i kredytowych Mastercard. Z usługą Xiaomi Pay można płacić we wszystkich sklepach i punktach usługowo-handlowych w Polsce i na świecie mających terminale NFC. Można też wypłacić pieniądze z bankomatu.

Test Xiaomi Mi 11 lite i Mi Smart Band 6 – para do codziennych zadań

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC to najnowsza wersja z najpopularniejszej serii opasek sportowych. Oprócz płatności zbliżeniowych ma wiele użytecznych opcji, takich jak śledzenia stanu zdrowia, snu, asysta przy treningach i pomoc w codziennej krzątaninie.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Był pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jest jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

źródło: Xiaomi

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: