Polsat Box Go – niespodzianka na Halloween

Polsat Box Go – niespodzianka na Halloween

Halloween już w najbliższą niedzielę! Z tej okazji serwis Polsat Box Go przygotował dla swoich użytkowników niespodziankę – premierę kolejnej części przerażającej sagi z krwawymi pułapkami „Spirala. Nowy rozdział serii Piła”. Dodatkowo na głównej stronie serwisu pojawi się czasowe zestawienie z najlepszymi filmami grozy.

Polsat Box Go - Halloween

Dla tych, którzy wolą obchodzić „święto strachów” na wesoło, Polsat Box Go oferuje wiele ciekawych pozycji komediowych, a wśród nich nowość w serwisie – „Drugą połowę” z Marianną Zydek, Maciejem Musiałem i Cezarym Pazurą.

 Wszystkie produkcje można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV i dekoderach.

Test Realme Buds Air 2 – do codziennego użytku będą idealne

„Spirala. Nowy rozdział serii Piła” – krwawa gra, która wciąga niepostrzeżenie

Nieco zbyt pewny siebie detektyw Ezekiel „Zeke” Banks próbuje osiągnąć sukces w policji. Jednak żadna z doczasowych spraw nie przyniosła oczekiwanej popularności. W końcu Zeke zostaje przydzielony do rozwiązania śledztwa serii krwawych, sadystycznych zbrodni. Nie traktuje go jednak z należytą przenikliwością. Szybko daje się wciągnąć w przemyślaną grę, która powstała w umyśle okrutnego mordercy. Kto będzie katem, a kto ofiarą tej gry? Odtwórcami głównych ról są m.in.: Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichos i Samuel L. Jackson.

Halloweenowy przegląd filmów grozy

Dla użytkowników, którzy lubią mocne, trzymające w napięciu kino, serwis Polsat Box Go przygotował kilka innych pozycji, które z pewnością nie pozwolą zasnąć: 

  • „Obcy Pasażer” – trwa wojna. Młoda oficer Maude Garrett trafia na pokład bombowca B-17 z rozkazem eksportowania tajemniczej przesyłki. Będąc 20 tysięcy stóp nad ziemią, zauważa coś nietypowego. Informacja zostaje jednak zlekceważona przez załogę. Wkrótce okaże się, czy przypuszczenia były efektem złudzeń, czy zapowiedzią walki o życie. Obraz otrzymał nagrodę publiczności za najlepszy film na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. W rolach głównych m.in.: Chloë Grace Moretz, Taylor John Smith, Nick Robinson.
  • „Droga bez powrotu. Geneza” – opowieść o grupie niepokornych przyjaciół kochających wędrówki, którzy nie lubią trzymać się wyznaczonych tras. Zbaczając ze ścieżki, wkraczają nieoczekiwanie na teren dzikiego społeczeństwa zamieszkującego malownicze lasy Appalachów. Zasada jest prosta: mieszkańcy nie tolerują obcych i każdy, kto narusza granice ich terenu poniesie konsekwencje. W filmie wystąpili m.in.: Charlotte Vega, Matthew Modine, Bill Sage czy Daisy Head.
  • „Crimson Peak. Wzgórze krwi” – niezwykle mroczny melodramat z elementami kina fantasy w gwiazdorskiej obsadzie. Historia o miłości i akceptacji swojego losu. Pociągająco tajemniczy Sir Thomas Sharpe rozkochuje w sobie młodą i naiwną dziewczynę z dobrego domu. Po szybkim ślubie nowożeńcy przenoszą się do posiadłości na szczycie zrobionej z krwistoczerwonej gliny góry w Kumbrii w Anglii. Okazuje się, że dom skrywa wiele niepokojących tajemnic, a mąż nie jest tym, kim się na początku wydawał. W głównych rolach występują Mia Wasikowska, Jessica Chastain oraz Tom Hiddleston. Za kamerą tego pełnego tajemnic obrazu stanął wyróżniony dwoma Oscarami Guillermo Del Toro. Film otrzymał trzy nagrody Saturna.

Test Realme Buds Air 2 – do codziennego użytku będą idealne

Thrillery i seriale kryminalne premium

Wśród innych wciągających i trzymających w napięciu pozycji w serwisie dostępne są nowe seriale premium, m.in.: „Układ” z Julią Kijowską i Dawidem Ogrodnikiem, będący drugą częścią „Rysy” – ekranizacji bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta o tym samym tytule, „Osaczony” z Leszkiem Lichotą i Erykiem Lubosem o zbrodni, namiętności i zdradzie, kryjących się w domach z pozoru idealnych rodzin czy „Cień” z Krystianem Wieczorkiem jako mścicielu wyrównującym rachunki w imię sprawiedliwości. Wszystkie trzy pozycje można obejrzeć w całości tylko w serwisie Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium.

Dla fanów komedii romantycznych

Użytkownicy, którzy niezależnie od święta wybierają wzruszające miłosne historie, w Polsat Box Go znajdą wiele ciekawych, sprawdzonych komedii romantycznych:

  • „Druga połowa” (nowość w serwisie) – typowe zauroczenie dwojga młodych osób. Pierwsze uśmiechy, emocje, skradzione pocałunki. Czy coś może zakłócić pierwsze, magiczne chwile? Owszem! Rodzina. Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym jej ukochany jest w długim konflikcie. Dodatkowo, dziewczyna jest także obiektem westchnień jednej z gwiazd futbolu, która zrobi wszystko, aby rozkochać w sobie wybrankę serca. W realizacji planu wspierają go przyjaciele. Rozpoczyna się plan „3 x Z” – „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować”. W rolach głównych m.in.: Marianna Zydek, Maciej Musiał, Cezary Pazura, Jacek Knap.
  • „Planeta Singli” o relacjach pomiędzy uroczą, niezbyt pewną siebie nauczycielką a nieprzewidywalnym showmanem, z internetowymi randkami w tle (w rolach głównych Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha).
  • „Narzeczony na niby” z Julią Kamińską i Piotrem Stramowskim w rolach głównych i ich małym kłamstwem, które doprowadza do serii nieprzewidzianych zdarzeń.

W pozytywny nastrój wprowadzą także kultowe pozycje komediowe. „Cwaniaki z Hollywood”, z takimi gwiazdami jak Robert De Niro, Tommy Lee Jones, Morgan Freeman czy Patrick Muldoon, pokażą, jak wyjść cało z nawet najbardziej nieoczekiwanej opresji, a saga „Kac Vegas” przypomni, że co wydarzyło się w Vegas, zostaje w Vegas. Natomiast w „Na bank się uda” trzej starsi panowie podpowiedzą, jak zaplanować napad na bank. Widzowie mogą wybierać również pomiędzy kultowymi pozycjami, takimi jak: „Tamte dni, tamte noce” w reżyserii Luca Guadagnino, nagrodzonego Oscarem za najlepszy scenariusz adaptowany czy „Titanic” z uwielbianymi przez wielu Leonardo DiCaprio i Kate Winslet.

Test Evobox Stream – telewizja przez Internet od dowolnego dostawcy

Pakiet Polsat Box Go Premium – najlepsza rozrywka, w dowolnym miejscu i czasie

W pakiecie Polsat Box Go Premium widzowie oprócz horrorów znajdą także przedpremiery Telewizji Polsat, najnowsze seriale premium: „Układ”, „Osaczony”, „Cień” i „Mecenas Porada”, a także tysiące filmów i  programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington2”, „Ślicznotki”), najlepsze polskie i  zagraniczne seriale, ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję „pobierz” pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Treści można oglądać na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w wybranych telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach. Serwis zapewnia również funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu na inne urządzenia.

Więcej na polsatboxgo.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: