Arctis 7+ oraz Arctis 7P+ – fani przemówili, SteelSeries wysłuchało

Arctis 7+ oraz Arctis 7P+ – fani przemówili, SteelSeries wysłuchało

Arctis 7+
Arctis 7+

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował nowe bezprzewodowe słuchawki: Arctis 7+ oraz Arctis 7P+. Fani przemówili, SteelSeries wysłuchało. W nowych modelach znalazły się wyczekiwane przez graczy elementy, w tym: większa 30+ godzinna żywotność baterii; 15 minut ładowania, by grać 3 godziny; obsługa różnych platform przez złącze USB-C z funkcją jednoczesnego grania i ładowania; sygnowana jakość dźwięku Arctis.

  • Arctis 7+ Wireless – słuchawki zaprojektowane z myślą o graniu na wielu platformach, jak: PC, PlayStation, Mac, Android, Switch oraz Oculus Quest 2. Arctis 7+ korzystają z bezstratnej bezprzewodowej technologii audio 2.4 GHz, by zagwarantować ultraniskie opóźnienie poprzez kompaktowy transmiter USB-C. Użytkownicy mogą skupić się na rozgrywce dzięki: ponad 30 godzinom pracy baterii; intuicyjnym przyciskom na słuchawkach, w tym do ChatMix; wytrzymałej, lekkiej stalowej konstrukcji pałąka z elastyczną opaską, by zapewnić wyjątkowy komfort i dopasowanie. Wysuwany, certyfikowany przez Discord mikrofon ClearCast z sygnalizatorem wyciszenia mikrofonu (dioda LED), korzysta z dwukierunkowej budowy i oferuje najwyżej jakości redukcję szumu oraz jakość dźwięku.

Recenzja – Poly Voyager 4320 UC – na godzinne na spotkania online

  • Arctis 7P+ Wireless – słuchawki zaprojektowane z myślą o potężnym 3D Audio na PlayStation 5 i PlayStation 4, oraz kompatybilności z innymi platformami, w tym: PC, Mac, Android, Switch czy Oculus Quest 2. Arctis 7+ korzystają z bezstratnej bezprzewodowej technologii audio 2.4 GHz, by zagwarantować ultraniskie opóźnienie poprzez kompaktowy transmiter USB-C. 30+ godzin pracy baterii; intuicyjne przyciski na słuchawkach, w tym Sidetone (odsłuch mikrofonu); wytrzymała, lekka stalowa konstrukcja pałąka z elastyczną opaską, by zapewnić wyjątkowy komfort i dopasowanie –  wszystko to, by gracze mogli skupić się wyłącznie na rozgrywce. Wysuwany, certyfikowany przez Discord mikrofon ClearCast z sygnalizatorem wyciszenia mikrofonu (dioda LED), korzysta z dwukierunkowej budowy i oferuje najwyżej jakości redukcję szumu oraz jakość dźwięku

Wraz z Arctis 7+ oraz Arctis 7P+, SteelSeries ogłasza wczesny dostęp do aplikacji Sonar, zupełnie nowego oprogramowania audio, które pozwala na zaawansowane dostosowanie ustawień dźwięku na PC, w tym między innymi ChatMix, wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 i inne funkcje, które zadebiutują w 2022 roku. Sonar dołączy do SteelSeries GG ekosystemu oprogramowania, w którego skład wchodzi aplikacja Moments, darmowa aplikacja do tworzenia powtórek wideo z rozgrywek, edytowania ich i dzielenia się nimi poprzez platformy YouTube, Gfycat, Discord, Reddit, Twitter, Facebook i inne, a także SteelSeries Engine, do zarządzania produktami z linii myszek, klawiatur i słuchawek.

Reklamy

Recenzja Sennheiser HD 660S – po prostu chce się je używać

Bezprzewodowe słuchawki Arctis 7+ oraz Arctis 7P+ (wariant Black i White) są już dostępne na SteelSeries.com w cenie 899,99 PLN.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: