Trust GXT 255+ Onyx – dla aspirujących i profesjonalnych twórców treści

Trust GXT 255+ Onyx – dla aspirujących i profesjonalnych twórców treści

Trust GXT 255+ Onyx

Trust GXT 255+ Onyx jest idealnym rozwiązaniem dla aspirujących i profesjonalnych twórców treści, którzy często nagrywają hobbystycznie lub zawodowo oraz szukają mikrofonu oferującego wysoką jakość wykonania oraz dźwięku. Mikrofon Onyx został opracowany z myślą o łatwej obsłudze – wystarczy podpiąć go do komputera poprzez port USB. Połączenie wysokiej jakości mikrofonu i elastycznego ramienia ze zintegrowanym kablem USB zapewnia wszystko, co jest potrzebne do nagrywania dźwięku o jakości studyjnej. Dodatkowo, wielokolorowa dioda LED dodaje mu unikatowego stylu.

Dźwięk klasy studyjnej
Kardioidalny wzorzec nagrywania daje pewność, że nagrywasz tylko swój głos z jak najmniejszą ilością szumów tła. W zestawie znajduje się również filtr pop, który pomaga zredukować niechciane, irytujące dźwięki

Test Trust GXT 244 Buzz – mikrofon do streamingu

Reklamy

Elastyczne ramię
Profesjonalne ramię mikrofonu jest elastyczne i wytrzymałe, a jednocześnie mieści kabel USB mikrofonu, zapewniając elegancki wygląd. Dla dodatkowej wygody dostępne jest nawet drugie złącze USB.

Odsłuch bez opóźnień
Podłącz zestaw słuchawkowy do złącza AUX 3,5 mm i usłysz co nagrywasz w czasie rzeczywistym, bez opóźnień. Gdy słyszysz co robisz, łatwiej jest dostosować poziom głośności.

6-kolorowe diody LED
Nadaj swoim streamom nieco więcej blasku dzięki 6-kolorowej diodzie LED. Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada i spraw, że twoja transmisja będzie się wyróżniać na tle innych. Ponadto jest to również funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ dioda LED zmienia kolor na czerwony, gdy wyciszasz mikrofon.

Proste przejście na zawodowstwo
Trust GXT 255+ Onyx to najprostszy sposób na podniesienie jakości nagrań i streamów: dźwięk klasy studyjnej, elastyczne i wytrzymałe ramię oraz prosta konfiguracja przez USB bez konieczności stosowania osobnego miksera.Mik
rofon Trust GXT 255+ Onyx jest już dostępny w sprzedaży w sklepach z elektroniką i sprzętem komputerowym w cenie od 869 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: