Bezpieczne Konto w Orange na kartę w nowej odsłonie

Bezpieczne Konto w Orange na kartę w nowej odsłonie

Bezpieczne Konto

Bezpieczne Konto” to użyteczne rozwiązanie dla każdego, kto ma w rodzinie osobę, która wymaga pomocy w obsłudze telefonu w Orange na kartę.

Na czym polega usługa

To dobry sposób dla rodziców, którzy dają dziecku pierwszy smartfon, aby było z nimi w kontakcie, gdy jest poza domem. Często słyszą odpowiedź, „nie mogłem/am zadzwonić, bo skończyły mi się środki na karcie”. To rozwiązanie dogodne także dla naszych starszych rodziców czy dziadków, którzy nie są biegli w obsłudze smartfonu i nie zawsze pamiętają o tym, aby dopełnić pewnych formalności czy doładować konto. Funkcjonalność można wykorzystać także do obsługi numerów w Orange IoT na kartę.

Test Mio MiVue 812 – pozwoli zarejestrować każdą sytuację na drodze

W prosty sposób można przyłączyć numer tej osoby do swojego telefonu (w ofercie na abonament lub na kartę w Orange), aby otrzymywać bezpłatne komunikaty SMS dotyczące ważnych zdarzeń, np. kończąca się ważność konta lub konieczność doładowania z powodu braku środków. Pozwoli to na czas pomóc takiej osobie w utrzymaniu aktywności telefonu (np. doładowując jej numeru przez www.doladowania.orange.pl).

Jak uruchomić usługę

  • Osoba, która chce odbierać komunikaty, wysyła bezpłatny SMS pod numer 80550 wpisując w treści numer telefonu w Orange na kartę (w formacie XXXYYYZZZ), dla którego chce otrzymywać informacje.
  • Osoba zapraszana otrzyma SMS z numeru 80550 z zapytaniem o zgodę na połączenie numerów. Wystarczy, że odpisze bezpłatnie „TAK” na ten SMS.
  • Obie strony dostaną informację SMS z potwierdzeniem połączenia numerów. Od tej pory na numer odbiorcy będą wysyłane komunikaty związane z istotnymi zdarzeniami na numerze osoby zaproszonej.

Test Alkomat PRO X-3 – by nie kierować na podwójnym gazie

Pozostałe informacje

  • Usługa jest bezpłatna
  • Numer odbiorcy komunikatów musi być numerem na kartę lub abonament w Orange
  • Odbiorca komunikatów może przyłączyć dowolną liczbę numerów w Orange na kartę
  • Odbiorca w każdej chwili może bezpłatnie sprawdzić saldo i ważność środków na koncie głównym przyłączonego numeru
  • W każdej chwili można rozłączyć parę numerów
  • Więcej informacji oraz regulamin usługi znajdziecie na stronie usługi.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: