„Odkup telefonów” – OPPO z Orange, bądź bardziej EKO

„Odkup telefonów” – OPPO z Orange, bądź bardziej EKO

Smartfony OPPO z linii Reno od teraz dostępne są w specjalnej ofercie „Odkup telefonów” w stacjonarnej sieci Orange. Odsprzedając starszy model smartfona i wybierając nowy – jeden z kilku premiowanych w akcji urządzeń OPPO – można zyskać nawet 200 zł dodatkowego bonusu na zakup nowego urządzenia. 
Rynek elektroniki użytkowej coraz częściej zwraca się w kierunku rozwiązań wspierających lepsze gospodarowanie komponentami, bardziej efektywną produkcją czy recyklingowi. Producenci – jak OPPO – poddają powtórnemu użyciu materiały odzyskane w produkcji [1], rośnie rynek smartfonów odnowionych [2].
W ten sposób starsze urządzenia mają szansę na „drugie życie” a fani nowinek technologicznych otrzymują urządzenia produkowane i dystrybuowane w duchu troski o bardziej zrównoważony rozwój.

Odkup telefonów

Od dziś, 02.11.2021r., OPPO będzie dodatkowo wspierać działania swojego partnera Orange w ramach akcji „Odkup telefonów”. Każdy, komu zalega w szufladzie starszy model sprawnego smartfona może odsprzedać go w dowolnym salonie operatora i uzyskać bon na zakup nowych sprzętów i akcesoriów. 
Doradca w salonie Orange sprawdza stan techniczny i wizualny odsprzedawanego urządzenia, przedstawiając wycenę na miejscu. Dodatkowo wybór jednego z sześciu modeli OPPO Reno jest premiowany dodatkowym bonusem w postaci bonu do 200 zł.
Pełna lista modeli uwzględnionych w ofercie jest następująca:
Urządzenie podlegające promocji Wartość dodatkowej gratyfikacji
OPPO RENO6 PRO 5G 200 zł
OPPO RENO6 5G 175 zł
OPPO RENO5 5G 150 zł
OPPO RENO5Z 5G 125 zł
OPPO RENO4 PRO 5G 100 zł
OPPO RENO4 Z 5G 100 zł
Promocja potrwa do końca listopada, a więcej informacji na temat samego procesu odkupu urządzeń i warunków, na jakich się on odbywa, jest dostępny w każdym punkcie sprzedaży Orange jak i na stronie:
Odkup telefonów | Orange Polska

[1] OPPO działa w trosce o zrównoważony ekosystem (prowly.com)

[2] Global Refurbished Smartphone Market Volumes Grew 4% in 2020 (counterpointresearch.com)

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: