Robert Sierpiński – nowy rzecznik prasowy w OPPO Polska

Robert Sierpiński – nowy rzecznik prasowy w OPPO Polska

Robert Sierpiński

Z początkiem listopada br. Robert Sierpiński obejmie stanowisko starszego specjalisty ds. PR w OPPO Polska. W ramach nowej pozycji w strukturze będzie odpowiedzialny za kierowanie działaniami marki w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, a także influencer relations oraz kontaktu z mediami jako rzecznik prasowy. Tym samym przejmie on obszar odpowiedzialności Piotra Żaczki, PR Managera w OPPO, który z końcem października odszedł z firmy.
Robert Sierpiński do OPPO dołączył w lutym 2021 roku jako specjalista ds. PR. W zespole PR OPPO pomagał w budowaniu strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej marki oraz jej późniejszej realizacji, jak również w media i influencer relations.
Dodatkowo Robert Sierpiński wspierał koordynację pracy z agencją 24/7Communication, która pozostanie odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego marki, kompleksowe wsparcie w zakresie komunikacji PR oraz wsparcie projektów marketingowych. OPPO Polska i 24/7Communication współpracują od kwietnia 2020 roku.
OPPO logo.png
Robert Sierpiński związany jest z branżą PR od ponad 8 lat. Pracował w agencjach Hill+Knowlton i Havas PR, gdzie realizował projekty m.in. dla: Samsunga, Microsoftu, Nokii, Spotify i Orange Polska. Jako koordynator ds. PR był współodpowiedzialny za komunikację w HBO Polska.
Przez ponad dwa lata pracował w RTB House, polskim start-upie specjalizującym się w reklamie online. Przez ostatni rok przed podjęciem współpracy z OPPO Polska był związany ze studiem komunikacji Hear You.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: