Wypożyczalnia laptopów – ile to kosztuje?

Wypożyczalnia laptopów – twój laptop zepsuł się? Bez obaw

Wypożyczalnia laptopów

Na poniedziałek trzeba napisać pracę zaliczeniową albo szefowa czeka na bardzo ważny raport kwartalny. Akurat na złość popsuł się komputer i nie masz na czym pracować? Teraz możesz w x-komie wypożyczyć laptop zastępczy do czasu, aż twój sprzęt zostanie naprawiony.

Test Huawei MateBook 14s – mógłby na dłużej zostać w moich rękach

Jak to działa?

Zakupiony laptop w x-komie zepsuł się. Co dalej? x-kom spieszy z pomocą. Po oddaniu laptopa do serwisu x-komu, klient może wypożyczyć sprzęt zastępczy. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie i sprzęt o zbliżonych parametrach wysyłany jest do klienta. Prosto, szybko, wygodnie.

Nie wszyscy producenci mają swoje serwisy w Polsce. Czasami komputer musi jechać na naprawę do innego kraju. To oznacza, że sprzęt znika na kilkanaście dni. Trudno sobie wyobrazić sytuację, że szef da w tym czasie wolne, a nauczyciele zwolnią ucznia z odrabiania prac domowych. Zatem jeżeli w domu nie ma dodatkowego, wolnego laptopa albo żaden znajomy nie może poratować, z pomocą może przyjść x-kom. – Kamil Szwarbuła – rzecznik prasowy x-komu

geex-slider-1500x1000.jpg

Zwrot wypożyczonego sprzętu

Zwrot sprzętu zastępczego jest bezpłatny. Wraz z naprawionym laptopem, dołączana jest etykieta wysyłkowa. W ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania naprawionego sprzętu, klient odsyła bezpłatnie zastępczego laptopa.

Ile to kosztuje

Koszt wypożyczenia laptopa zastępczego to jednorazowo 189,00 zł. Zastępczy sprzęt będzie towarzyszyć w codziennej pracy do momentu, aż naprawiony laptop nie wróci na biurko w pełnej gotowości.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: