Arcane trailer – serial animowany zadebiutuje na Netflixie

Arcane trailer – serial animowany zadebiutuje na Netflixie

Arcane na Netflixie

  • Na wieżowcu Burj Khalifa wyemitowano w niedzielę wieczorem specjalnie stworzony na tę okoliczność 3-minutowy zwiastun nowego, animowanego serialu Riot Games – Arcane.
  • Zwiastun rozciągał się na powierzchni 828 m i 160 pięter najwyższego budynku na świecie, prezentując kluczowe wątki i postacie z serialu tuż przed światową premierą.
  • Arcane, pierwszy serial animowany Riot Games, zadebiutuje w niedzielę 7 listopada na Netflixie. Premiera serialu będzie zwieńczeniem święta graczy i fanów League of Legends, Mistrzostw Świata League of Legends 2021. Wydarzenie, które w zeszłym roku obejrzało 49,45 milionów widzów na całym świecie, będzie w tym roku zupełnie nowym połączeniem rywalizacji, rozrywki i gamingu, na które czeka cała społeczność graczy.
  • Arcane, serial oparty na świecie League of Legends, zagłębia się w delikatną równowagę pomiędzy bogatym miastem Piltover znany w całej Runeterrze jako „miasto postępu”, gdzie znalazło dom wiele z najbardziej błyskotliwych umysłów, a podejrzanym półświatkiem Zaun. Choć Arcane zawiera historie bohaterów League of Legends, to serial został stworzony tak, by funkcjonować samodzielnie jako złożony świat pełen moralnych decyzji, zapierających dech w piersiach animacji i trzymających w napięciu opowieści.

Recenzja Xiaomi Mi Air Purifier 3C – świeże powietrze w domu

Film prezentujący zwiastun wyświetlony na wieżowcu Burj Khalifa

Netflix i Riot Games wprowadzają do świata filmu globalny fenomen serii League of Legends dzięki animowanemu serialowi Arcane. Seria będzie również dostępna na wideo Tencent w Chinach i będzie pierwszą telewizyjną serią Riot Game.

Test AG Cotsubu – słuchawki TWS są przemyślane w każdym detalu

Osadzony w popularnym na całym świecie uniwersum League of Legends, Arcane to serial animowany opracowany i wyprodukowany przez Riot Games we współpracy z Fortiche Productions.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: