Zapłać z Play za pakiety Player i TVN24 GO

Zapłać z Play za pakiety Player i TVN24 GO

Zapłać z Play za pakiety Player i TVN24 GO

Klienci Play i Red Bull MOBILE na abonament mogą już subskrybować pakiety Player i TVN24 GO doliczając je do rachunku Play.

Player.pl to najpopularniejszy polski legalny serwis VOD, gdzie można znaleźć zarówno filmy, seriale, programy rozrywkowe, newsy, jaki i treści lifestylowe, motoryzacyjne i sportowe oraz tytuły dla dzieci. Do tego bogaty wybór formatów Player Original oraz Discovery+ Originals, których nie da się obejrzeć nigdzie indziej! Player daje możliwości korzystania z pakietu z bliskimi, co oznacza, że wystarczy zapłacić raz, a kontem można dzielić się nawet z 5 osobami. Ulubione programy można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie – jedna osoba serial lub mecz, a dziecko bajkę! Player oferuje łącznie niemal 5 tys. polskich i zagranicznych tytułów. Potrzeba ponad 3 lat oglądania non-stop, żeby zobaczyć wszystko.

W Player z poziomu konta można zasubskrybować i dopisać do rachunku w Play nie tylko wszystkie pakiety Player, ale i  pakiety Eleven Sports, Eurosport, HBO, Canal+ oraz Kanały TV. Plakiety tematyczne można zamówić wraz z dowolnym wariantem Playera, każdy osobno lub wszystkie jednocześnie w Pakiecie UNLIMITED.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

UWAGA PROMOCJA!

Przy wybraniu pakietu Player (z reklamami) na 30 dni i skorzystaniu z „Zapłać z Play” pierwszy miesiąc oglądania to tylko 1 grosz! Aby skorzystać z promocji, wystarczy zaakceptować standardową cenę pakietu wyświetlaną w procesie zakupowym. Obniżoną kwotę (do 1 gr) można zobaczyć na fakturze i w aplikacji Play24 oraz w wiadomości SMS zaraz po zakupie. Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może skorzystać z promocji tylko raz.

Dzięki serwisowi TVN24 GO widzisz więcej, rozumiesz lepiej. Pakiet obejmuje dostęp do wszystkich programów z anten TVN24 i TVN24 BiS. Dostęp daje możliwość oglądania, kiedy chcesz i gdzie chcesz. TVN24 GO to także poruszające reportaże, najlepsze dziennikarstwo śledcze, mocne i ciekawe dokumenty. Cała biblioteka programów informacyjnych oraz programy autorskie i publicystyka są dostępne na żywo oraz z opcją cofania do 7 dni. Zapłać z Play za dostęp do TVN24 GO i bądź zawsze na bieżąco.

Więcej informacji na www.play.pl/dcb oraz na stronie promocji.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: