UPC 5G i świąteczny pakiet „Hit Mikołaja”

UPC 5G i świąteczny pakiet „Hit Mikołaja”

UPC 5G

UPC oferuje klientom dostęp do usługi 5G w najkorzystniejszych i najbardziej elastycznych pakietach (25GB za 24,99 zł i 50GB za 59,90 zł), wraz z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami. Oferta jest dostępna dla obecnych i nowych klientów, którzy wykupią usługi stacjonarne lub tylko mobilne.
UPC wprowadza świąteczny pakiet „Hit Mikołaja”, kompleksowy pakiet usług cyfrowych premium dla domu, który pozwoli zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających użytkowników i nowoczesnych rodzin w zakresie dostępu do internetu i cyfrowej rozrywki, w przystępnej cenie 99,99 zł, przez cały okres obowiązywania umowy, w tym:
  • Internet: 750Mb/s szerokopasmowy oparty na światłowodzie z „Inteligentnym WiFi”
  • TV: Max Premium z 184 kanałami, w tym kanały premium Cinemax i Filmbox
  • 4 pakiety Premium: HBO, Polsat Sport Premium, Eleven Sports i Viaplay
  • dekodery 4K: nagradzany UPC 4K TV BOX lub 4K CI CARD
  • Aplikację UPC TV GO
Test Nokia XR20 – na wszelki wypadek

W UPC stale dbamy o to, by dostarczać najwyższej jakości internet i najbogatszą telewizyjną rozrywkę w najatrakcyjniejszych cenowo pakietach, przyczyniając się w ten sposób do poprawy jakości życia naszych klientów i przynosząc chwile radości dla całej rodziny. Wierzymy, że nasze nowe oferty mobilne 5G i świąteczny pakiet domowy „Hit Mikołaja”, wraz z naszym nowym wachlarzem ofert, będą cieszyły naszych klientów i po raz kolejny udowodnią, że UPC jest na polskim rynku dostawcą pierwszego wyboru.

Bogdan Bucurei, CMO, UPC Polska

Technologia przyszłości 5G jest już dostępna dla klientów UPC

5G to najnowocześniejszy standard sieci mobilnej dostępny na rynku. Dzięki niemu klienci będą mogli oglądać ofertę cyfrowej rozrywki UPC w najwyższej jakości, a także dzięki szybszej transmisji danych i stabilniejszemu połączeniu grać w swoje ulubione gry czy płynnie surfować po Internecie. Na ofertę UPC składają się również 3 modele nowoczesnych smartfonów obsługujących 5G: Samsung A52 5G, Realme GT ME oraz Realme 8 5G.

Więcej rozrywki telewizyjnej premium

UPC poszerza również swoją ofertę cyfrowej rozrywki, oferując klientom dostęp do serwisów premium Viaplay, HBO, Polsat Sport Premium i Eleven Sport za pośrednictwem innowacyjnego dekodera UPC 4K TV Box lub karty 4K CI +, zapewniając klientom najbogatszą na rynku bibliotekę filmów, seriali i wydarzeń sportowych. Od 4 listopada wszyscy klienci UPC będą mogli śledzić mecze, w tym niemieckiej Bundesligi, korzystając z przygotowanej specjalnie dla nich oferty Sportowe Weekendy.

Najlepsza na rynku oferta dostępu do Internetu i rozrywki telewizyjnej

Najszybszy, szerokopasmowy światłowodowy dostęp do Internetu, wykorzystujący Inteligentne WiFi, wraz z bogatą ofertą telewizyjną i aplikacją UPC TV GO, dostępny jest dla klientów w najkorzystniejszych i najbardziej elastycznych pakietach na rynku:
  • Internet o prędkości 750 Mb/s, Inteligentne WiFi, telewizja Max Premium oraz kanały premium Viaplay, HBO, Polsat Sport Premium i Eleven Sport, dostępne w ofercie za 99,99 zł
  • Internet 1 Gb/s z Inteligentnym WiFi, Max Premium TV, kanałami premium Viaplay, w cenie 119,99 zł
  • Internet 300Mb/s z Inteligentnym WiFi i TV Start + UPC TV GO już od 49,99 zł Elastyczność – bez zobowiązań i umowy na 12 i 24 miesiące
  • Szeroki wybór dekoderów i modemów internetowych: UPC 4K TV Box, 4K CI +, Horizon Box, Connect Box, Giga Box, Pody WiFi  UPC.
Więcej szczegółów na temat oferty i 5G można znaleźć na stronie internetowej LINK

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: