Xiaomi Store – otwarcie 10-tysięcznego sklepu

Xiaomi Store – otwarcie 10-tysięcznego sklepu

Xiaomi / Xiaomi Store

W Shenzhen, w prowincji Guangdong, został otwarty 10-tysięczny sklep Xiaomi w Chinach

Sklep znajduje się w jednej z tętniących życiem dzielnic handlowych miasta. Xiaomi Store ma powierzchnię 600 metrów kwadratowych i jest wyposażony w duży wyświetlacz 3D LED, który wyświetla trójwymiarowe obrazy.

Lu Weibing, Wiceprezes Grupy Xiaomi, powiedział: „Otwarcie 10-tysięcznego sklepu Xiaomi Store to kamień milowy programu New Retail of Xiaomi”.

Lu Weibing zadeklarował, że bez względu na to, jak potoczy się działalność firmy, początkowa wizja Xiaomi zawsze pozostanie taka sama: pozwolić każdemu fanowi marki mieć sklep Xiaomi blisko domu, a także umożliwić każdemu przetestowanie i zakup niesamowitych produktów Xiaomi w wygodny sposób, w rozsądnych cenach.

Reklamy

Test Xiaomi 11T Pro – wyzwala kreatywność

Sklep numer 10 000 został zaprojektowany w minimalistycznym stylu Oferuje zarówno urządzenia, jak i usługi. Klienci mogą zapoznać się z niemal wszystkimi produktami Xiaomi, w tym z flagowymi smartfonami, takimi jak Xiaomi MIX FOLD i Xiaomi z serii 11, nowo wydanymi modelami z serii Redmi Note 11 oraz produktami AIoT.

W listopadzie 2020 roku Xiaomi ogłosiło nowy cel: zapewnić każdemu fanowi Xiaomi dostęp sklepu Xiaomi Store. W związku z tym firma weszła w fazę szybkiego rozwoju i bije rekordy – w Chinach codziennie powstaje 27 nowych sklepów Xiaomi. W ostatnich 12 miesiącach otwarto w sumie prawie 8 000 sklepów Xiaomi.

Test Xiaomi Mi 11 lite i Mi Smart Band 6 – para do codziennych zadań

Sieć Xiaomi Store szybko się rozwija nie tylko w Chinach, ale także na wszystkich rynkach na całym świecie i spotyka się z ciepłym przyjęciem ze strony klientów. W Polsce do tej pory powstały 23 sklepy Xiaomi Store i ponad 80 mniejszych punktów sprzedaży.

Lu Weibing powiedział: „Wierzymy, że każdy ma prawo do innowacyjnej technologii.  Lepsze życie powinno być w zasięgu wszystkich”.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: