Żabka doładuje eVoucher Lycamobile

Żabka doładuje eVoucher Lycamobile

Żabka - eVoucher Lycamobile

Oferta doładowań do telefonów komórkowych dostępnych w sklepach Żabka została rozszerzona o nowy produkt od operatora Lycamobile – eVoucher o nominale 25 zł z wbudowanym pakietem 50 GB na 30 dni.

Klient, który w sklepie Żabka kupi eVoucher Lycamobile o nominale 25 zł i go aktywuje na swoim telefonie, automatycznie zyskuje pakiet nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz 50 GB internetu do wykorzystania przez 30 dni. Kod doładowujący oraz szczegółowa instrukcja doładowania znajdują się na wydruku, który otrzymuje się podczas zakupu.

 Test Motorola defy 2021 – smartfon na trudy życia codziennego

W sklepach Żabka dostępna jest szeroka oferta wygodnych usług. Klienci sieci mają m.in. możliwość zakupu i zarejestrowania startera GSM oraz doładowania telefonu z oferty operatorów komórkowych dostępnych na rynku, tj.: Orange, nju mobile, T-Mobile, Heyah, Plus, Plush, Play, Virgin Mobile, Lycamobile, A2mobile oraz wRodzinie.

Lycamobile to największy operator wirtualnej sieci komórkowej (MVNO). Więcej informacji na: https://www.zabka.pl/wygodne-uslugi/kup-i-zarejestruj-starter

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: