Play reaguje na wulgarny wpis Kurdej-Szatan

Play reaguje na wulgarny wpis Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Na swoim profilu instagramowym, obserwowanym przez 1,4 mln internautów, Barbara Kurdej-Szatan wulgarnie skomentowała działania Straży Granicznej wobec imigrantów.

Play na Święta – prezenty dostosowane do Waszych potrzeb

We wpisie przekonuje, że funkcjonariusze są „mordercami”. Nazywa ich „maszynami ślepo wykonującymi rozkazy” i ocenia, że „są bez serca i bez mózgu”.

„KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!” – napisała na swoim koncie na Instagramie.

Wiele z nich poczuło się tym nagraniem urażonych, a od sieci Play zażądało wyjaśnień.

Jest komentarz Play, którą aktorka/celebrytka reklamuje od prawie dekady.

Zaznaczono, „Dostarczamy usługi najwyżej jakości dla ponad 15 milionów Klientów i dbamy o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem„.

Pod tym wpisem fioletowego operatora rozgorzała gorąca dyskusja. Czy Barbara Kurdej-Szatan po wielu latach zniknie z reklam marki Play?

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: