OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition – co sprawia, że jest tak wyjątkowy?

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition – co sprawia, że jest tak wyjątkowy?

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition
OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition

OnePlus oficjalnie przedstawił OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition – urządzenie, które  zawierającego wszystko, co potrzebne do uczczenia jednej z największych ikon gier. Najlepsze jest to, że jeden z nich można zdobyć już teraz – więcej informacji poniżej.

Test OnePlus Nord 2 5G – wychodzi z tarczą w codziennego użytku

Jak wiecie, kiedy OnePlus łączy siły z inną marką lub IP, oznacza to nie tylko umieszczenie logo na istniejącym już urządzeniu. Bądźmy szczerzy, kto tego chce? No właśnie. Nikt. Przy tworzeniu OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition  zespół OnePlus dołożył wszelkich starań, aby to urządzenie było jak do schrupania i pozwoliło na unikanie duchów i postaci wacca-wacca.

Zanim zagłębimy się w urządzenie, pewnie zastanawiacie się – dlaczego OnePlus zdecydował się połączyć siły z PAC-MANEM? Cóż, odpowiedź jest dość prosta. Chcieliśmy dostarczyć te same niesamowite specyfikacje i funkcje, które kochasz z Nord 2, w odświeżającym pakiecie, przenoszącym rozrywkę na wyższy poziom. Innymi słowy, OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition jest Szybki i działa Płynnie. I pozwala na jeszcze więcej zabawy.

No dobrze, więc co sprawia, że OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition jest tak wyjątkowy? Zacznijmy od koloru, materiału i wykończenia (CMF). Tylna pokrywa telefonu została przeprojektowana i zyskała dwuwarstwową konstrukcję z fosforyzującym tuszem nałożonym na jej wewnętrzną warstwę, co umożliwia świecenie urządzenia w ciemności. Tak, dobrze przeczytaliście – OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition świeci w ciemności, ukazując klasyczny labirynt gry. Serio, musisz to zobaczyć. Ale przejdźmy dalej…

Test OnePlus Nord – nie uznaje kompromisów w swojej klasie

Następny punkt – oprogramowanie. W OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition nie tylko przerobiono interfejs użytkownika OxygenOS i wypełniono go smaczkami z PAC-MANa (chociaż zrobiono obie te rzeczy). Zamiast tego zgamifikowano działanie oprogramowania urządzenia, dodając gry, wyzwania i wiele ekskluzywnych (i ukrytych) treści PAC-MANa, z których część trzeba będzie odkryć i odblokować samemu. Pomyśl o tym jak o opanowaniu gry zręcznościowej, tylko bez wydawania mnóstwa drobnych.

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition będzie sprzedawany w wariantach 12GB RAM I 256GB pamięci w cenie €529, £499 i ₹37,999.

OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2 5G

W porządku, pora na część, w której powiemy Wam, jak zyskać szansę na wygranie własnego urządzenia OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition. Wystarczy wejść na stronę https://pac-man.oneplus.com i zagrać w grę PAC-MAN. Zdobywając wystarczająco wysoki wynik, będziecie mieć szansę na wygranie urządzenia. OnePlus rozda w sumie trzy telefony wraz z darmową parą OnePlus Buds Z – więc lepiej zacznijcie już teraz zdobywać punkty.

Jeśli nie wygracie OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition, nie warto się martwiź. OnePlus rozdajemy również mnóstwo kodów wczesnego dostępu, które pozwolą Wam zamówić urządzenie i zdobyć je, zanim kupi je ktokolwiek inny. Dodatkowo, każdy kto wygra kod wczesnego dostępu, przy zamówieniu urządzenia otrzyma również bezpłatną parę OnePlus Buds Z.

Oto pełny spis nagród, które możesz wygrać wraz z datami:

Poniedziałek, 8 listopada – Środa, 10 listopada (Zawody w grze PAC-MAN część 1)

  • Zostanie wybranych 3 zwycięzców, którzy otrzymają OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition i parę OnePlus Buds Z
  • Zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają kupony wczesnego dostępu, na wcześniejszy zakup OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition wraz z darmową parą OnePlus Buds Z do zamówienia.

Piątek, 12 listopada – Poniedziałek, 15 listopada (Zawody w grze PAC-MAN część 2)

  • Zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają kupon na bezpłatną parę OnePlus Buds Z, przy zamówieniu urządzenia OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition.

Jeszcze jedno – musisz mieszkać w Europie lub Indiach, aby móc wziąć udział w konkursie gier PAC-MAN. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni właśnie tutaj, na forum społeczności OnePlus. Zobacz pełny regulamin tutaj. https://www.oneplus.com/pac-man/terms-and-conditions

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w zawodach gry PAC-MAN. https://pac-man.oneplus.com.

W nadchodzących dniach podamy więcej szczegółów na temat OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition.

źródło: OnePlus

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: