Led Zeppelin, U2 i ABBA na TikToku

Światowe gwiazdy muzyki: Led Zeppelin, U2 i ABBA na TikToku

Led Zeppelin, U2 i najnowszy album ABBY teraz na TikToku

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy. Kultowe, znane od lat zespoły idą z duchem czasu i dołączają do społeczności platformy – od teraz możemy znaleźć na niej artystów takich jak Led Zeppelin i U2, a także posłuchać najnowszego albumu ABBY.

Test Sennheiser HD 250BT – zapewniają ekscytujące doznania dźwiękowe

Niedawno do TikToka dołączyły zespoły U2 i Led Zeppelin, dzięki czemu ich muzyka i wyjątkowe treści pochodzące od artystów są teraz dostępne dla wszystkich użytkowników. Coraz częściej gwiazdy już obecne na platformie wykorzystują ten kanał do promocji swoich najnowszych osiągnięć muzycznych – tak jak Szwedzki zespół ABBA, który właśnie wydał nową płytę i zapowiada kolejne działania na TikToku związane z jej promocją.

Led Zeppelin i U2 teraz na TikToku

Na koncie legendarnego zespołu Led Zeppelin (@ledzeppelin) będą zamieszczane zdjęcia udostępniane przez jego członków, klasyczne występy na żywo i inne treści wideo. Użytkownicy TikToka mogą od teraz tworzyć filmy ze ścieżką dźwiękową do dowolnego utworu z pełnej dyskografii zespołu, obejmującej ponad 100 utworów z najważniejszych albumów studyjnych i koncertowych grupy, w tym najbardziej legendarne utwory, takie jak „Whole Lotta Love” czy „Stairway To Heaven”. Led Zeppelin to jedna z kultowych i najbardziej popularnych grup we współczesnej muzyce rozrywkowej.

Test Jabra Elite 3 – tchnij życie w swoją muzykę

Do platformy dołączyli też muzycy z grupy U2, z hitami takimi jak „Beautiful Day”, „With Or Without You” i „Where The Streets Have No Name”.  Oficjalny kanał zespołu działa już pod adresem @U2.  Pochodzący z północnej części Dublina zespół U2 uznawany jest za jeden z najlepszych zespołów koncertowych na świecie. Grupa zdobyła wiele wyróżnień, w tym 22 nagrody Grammy i nominację do Oscara. U2 wciąż przyciąga fanów nową muzyką, która łączy pokolenia. Warto dodać, że w listopadzie przypada 30. rocznica wydania albumu „Achtung Baby”, w związku z tym użytkownicy TikToka mogą spodziewać się archiwalnych nagrań z występów i tras koncertowych zespołu na przestrzeni dekad. Treści oznaczone hashtagiem #U2 i powiązane z nim zyskały już ponad 249 milionów wyświetleń.

Test AG Cotsubu – słuchawki TWS są przemyślane w każdym detalu

Najnowszy album ABBY dostępny na TikToku

TikTok to też miejsce, które pomaga w promocji najnowszych osiągnięć muzycznych zespołów. Jedna z najbardziej przebojowych grup w historii muzyki pop – ABBA, już od 5 listopada rozpocznie promocję najnowszego albumu na TikToku, a jednym z działań będzie transmisja live, planowana na koniec listopada. Na TikToku pojawi się też banner promujący playlistę z nowymi utworami ABBY. ABBA dołączyła do platformy w sierpniu tego roku i do tej pory ten kultowy szwedzki zespół zaobserwowało już ponad 2 milionów użytkowników platformy, a posty publikowane przez członków grupy zyskały łącznie 16,5 mln polubień.

źródło: TikTok

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: