T-Mobile – odbierz 10 GB i kibicuj Biało-Czerwonym

T-Mobile – odbierz 10 GB i kibicuj Biało-Czerwonym

Przed nami długi weekend, a wraz z nim nowe emocje sportowe. Już 12 listopada polska drużyna piłki nożnej rozegra mecz z Andorą w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022. Zaledwie kilka dni później – 15 listopada – zmierzy się zaś z Węgrami. Dla wszystkich, którzy chcieliby kibicować naszej reprezentacji, a także tych, którzy w nadchodzących dniach chcą po prostu odpocząć przy dobrym filmie czy serialu, T-Mobile przygotowało 10 GB na „Happy Fridays”. Prezent można odebrać wyjątkowo od 10 do 16 listopada.

Coraz chłodniejsza pogoda nastraja do spędzania czasu w domu. Tam jednak w najbliższych dniach nikomu nie powinno zabraknąć rozrywek. Obok szerokiego repertuaru filmów i seriali, na które w końcu można znaleźć trochę czasu, ważną atrakcją dla wszystkich miłośników piłki nożnej będą spotkania dziewiątej i dziesiątej kolejki eliminacji do mundialu.

Jako sponsor reprezentacji T-Mobile chce umożliwić zarówno tym najwierniejszym, jak i tym okazjonalnym kibicom obejrzenie zmagań naszej drużyny – a pakiet 10 GB powinien to znacząco ułatwić. Najbliższe odbędzie się już w piątek, 12 listopada o godz. 20.45, kiedy to Polska zagra z Andorą.

 

Złap 10 GB i przeżyj emocje sportowe

Bonus można odebrać od środy 10 listopada do wtorku 16 listopada do końca dnia w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Po zleceniu aktywacji pakietu zostanie on przyznany w ciągu 72 godzin. Z dodatkowych gigabajtów korzystać można na terenie Polski.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Prezent jest dostępny zarówno dla klientów abonamentowych, jak i użytkowników oferty na kartę oraz MIX. W przypadku osób posiadających abonament pakiet będzie ważny do końca cyklu rozliczeniowego. Klienci ofert na kartę i MIX otrzymają zaś dodatkowe GB na 7 dni.

Więcej informacji o cyklicznej akcji „Happy Fridays” można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/happy-fridays.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: