OnePlus – najszybciej rosnąca marka w Europie

OnePlus najszybciej rozwijającą się marką w Europie w trzecim kwartale 2021 r. Odnotowuje imponującą, najwyższą w Europie, roczną stopę wzrostu na poziomie 131%

OnePlus

Zgodnie z najnowszymi danymi Counterpoint Research Market Pulse za trzeci kwartał 2021 r., globalna marka technologiczna OnePlus utrzymała swoją pozycję jako jedna z 5 największych marek smartfonów w Europie, odnotowując niezwykłą roczną stopę wzrostu na poziomie 131%. Jest to najwyższy wzrost odnotowany przez markę smartfonów w Europie.

Test OnePlus Nord 2 5G – wychodzi z tarczą w codziennego użytku

Największy wkład w rozwój OnePlus w regionie zapewnia Europa Północna, odnotowująca ponad 200% wzrost rok do roku, z takimi krajami jak Finlandia, Dania, Szwecja i Norwegia. Wśród krajów, Finlandia odnotowała najwyższe wyniki z 20% udziałem w rynku1, najwyższym udziałem OnePlus w Europie. Ponadto Finlandia również odnotowała ogromny wzrost o 153% r/r2 w porównaniu z tym samym kwartałem ubiegłego roku. Te wyniki wskazują na skuteczność realizowanej strategii rozwoju OnePlus, której celem jest wykorzystanie możliwości w regionie skandynawskim.

Do wyników firmy przyczyniło się również silne partnerstwo OnePlus z Amazonem. Sprzedaż na Amazon odnotowała 159% wzrost rok do roku. Jest to najwyższy wzrost kiedykolwiek odnotowany przez Amazon. Trzy największe rynki, które przyczyniły się do tego znaczącego skoku to Niemcy, Wielka Brytania i Włochy. Strategiczne partnerstwo z Amazonem jest kluczowym filarem strategii rozwoju OnePlus, zgodnym z misją udostępniania doświadczania technologii OnePlus większej liczbie osób w Europie.

Test OnePlus Nord – nie uznaje kompromisów w swojej klasie

Kolejnym motorem tego sukcesu jest rosnąca społeczność OnePlus w Europie, która obecnie liczy 3,06 miliona użytkowników, z największą liczbą aktywnych użytkowników z Wielkiej Brytanii, Finlandii, Niemczech, Francji i Holandii.

Mówiąc o sukcesie, Tuomas Lampen, szef strategii OnePlus Europe, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wyników w Europie, które zawdzięczamy szerszemu portfolio produktów, stale rosnącej społeczności w Europie i silniejszym więziom z naszymi partnerami. Dziś z dumą oferujemy naszym użytkownikom produkty OnePlus w różnych przedziałach cenowych.

Nasza oferta to flagowe urządzenia firmy integrujące najbardziej zaawansowane technologie w celu dostarczania najnowocześniejszych doświadczeń premium i ultra-premium, a także to niezwykle popularna linię produktów Nord, której celem jest udostępnienie doświadczenia i jakości OnePlus większej liczbie użytkowników. Pozostajemy zaangażowani w ścisłą współpracę z naszą społecznością i dostarczanie najlepszej technologii i najwyższej jakości w różnych przedziałach cenowych”.

 

Przez lata OnePlus stworzył jedne z najbardziej uznanych flagowych smartfonów w branży. Najnowszym urządzeniem we flagowym portfolio jest seria OnePlus 9, najbardziej zaawansowana jak dotąd flagowa linia smartfonów marki, oferująca najwyższej klasy flagowy aparat z systemem Hasselblad Camera dla Mobile. W zeszłym roku, wraz z wprowadzeniem serii OnePlus Nord i OnePlus Nord N, firma OnePlus skupiła się na tworzeniu najlepszych produktów i doświadczeń użytkownika w segmencie średniej klasy, dzięki czemu doświadczenie OnePlus jest dostępne dla większej liczby użytkowników na całym świecie. Niedawno OnePlus wprowadziła też na rynek dwa nowe urządzenia z linii produktów Nord – OnePlus Nord 2 5G oraz OnePlus Nord CE 5G.

Test OnePlus Nord N10 5G – telefon 5G w rozsądnej cenie

Dziś OnePlus obsługuje rynek z różnorodnym portfolio produktów obejmującym smartfony premium i ze średniej półki, niedawno wprowadzony OnePlus Watch, oraz OnePlus Buds Pro – prawdziwie premium bezprzewodowe słuchawki douszne z wiodącym w branży inteligentnym systemem redukcji hałasu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: